Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belém szerethet neten keresztü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szerethet neten keresztüli beszélgetések alapján egy férfi ennyire?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja csetelgetek egy férfival. Az utóbbi időkben egyre többször ír, egyre többet beszélünk, egyre "komolyabb" témákról. Az elején nem képzeltem bele többet, nem is akartam kapcsolatot, pasit. De valahogy azt érzem, igazán érdeklem és van köztünk valami még így neten keresztül is. És ma kb. szerelmet vallott nekem - persze csak normál keretek között, nem mondta ki szó szerint, de az volt a lényege, hogy ő már érez irántam valamit és igazán különleges nőnek tart. Van egy olyan érzésem, hogy tényleg belém szeretett, és mintha ő is hasonlóan érezne mint én, hogy van köztünk valami megfoghatatlan kötelék, és egész nap rá gondolok - és valamiért azt érzem, ő is ugyanígy van velem. Lehetséges, hogy egy 35 éves férfi a netes beszélgetések alapján belém szeressen úgy, hogy egész nap én járjak a fejében?
2021. márc. 4. 18:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem, max abba akinek elképzel.
2021. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túlgondolja, mert az életetek része lett a chatelés, de az igazi érzelmekhez azért kell a személyes találkozás is.
2021. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
történt velem hasonló és megtörténhet, igen
2021. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Másfél hónapja csetelgetek egy férfival"


És miért? Miért nincs találkozó? Te hívtad már el? Vagy csak tök jó érzés, hogy valaki foglalkozik veled így chat en? Ő lépett már?


Bocs, de ez nevetséges. Másfél hónap már ilyen "megszoktam, hogy írogatunk" szitu.

2021. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!