Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy a férfi beszéljen vagy írogasson?

Figyelt kérdés
Miért nem elég, ha simán csak meghallgat titeket, elolvassa az üzeneteiteket, jó a szex vele, elkísér ide-oda?

2020. dec. 15. 05:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Elég szegényes az elképzelésed az emberi kapcsolatokról.
2020. dec. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17%

Ezt én sem értem. Főleg, hogyan sokan nem értik meg, hogy nem mindenről szabad beszélni.

Pl.: Az egyik barátnőm folyton nyaggatott, hogy meséljek a melómról. Megtettem. Majd a fejemhez vágta, hogy miért kell hazudozni neki, mikor tényleg igazat mondtam.

2020. dec. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
2020. dec. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Az nem beszélgetés, hogy valaki meghallgat, elolvassa a leveleimet és megdug. Abban nincs kölcsönösség. Ezzel az erővel írhatok naplót és este elővehetem a vibrimet, és akkor tényleg jó lesz a szex. Mert egy olyan pasival aki nem érti a kölcsönösség lényegét, biztosan nem jó.
2020. dec. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%
Férfiakban is van aki 5 perc hallgatást nem bír ki. Csak mondja, csak mondja..
2020. dec. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Mert mondjuk partnert keresek, nem egy pénisszel felszerelt retikült, aki elkísér helyekre és beleönthetem a szemetet. Az nem emberi kapcsolat, hogy valaki unottan hallgatja a problémáimat, meg nagy kegyesen eljön velem a boltba... nagyon fura hozzáállásod van, és elég szomorú, hogy téged egy ilyen kapcsolat kielégítene.
2020. dec. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Mert az ember a kommunikáció révén ismeri meg a másikat. Mi alapján szeressen, vagy bízzon benned, ha kb idegen vagy? Honnan tudja, hogy hasonló a véleményed dolgokról, hogy mik a terveid, álmaid, mit szeretnél tőle, vagy az élettől, ha ülsz némán mint a sült hal?

Csöndben lenni egyedül is szuperül lehet. Sőt szerintem sokkal kellemesebb mint egy kuka partnerrel.

2020. dec. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Az olyan férfi aki nem hajlandó a társas életre, az egyáltalán minek akar párkapcsolatot?

Hisz amiket leírtál, az egy sima alkalmi szex kapcsolathoz bőven elég. Nem kell kommunikálni, csak durr bele.


Kommunikáció nélkül nincs kapcsolat. Volt ilyen párom, aki ezt játszotta. Mindent be a szőnyeg alá, hiába akartam vele bármiről is beszélni. aztán mikor jöttek a gondok, érdekes mód minden kibukott belőle. Amit akkor, adott helyzetben át lehetett volna beszélni, de ő úgy volt vele minek..

Persze érthető, ha vannak olyan emberek akiknek ez nem erősségük. De valamilyen szintű kommunikáció igenis szükséges

2020. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez a nagy titok, hogy a nőknek "sajnos" ez fontosabb, mint a szex. Úgy hívják kommunikáció, ami kölcsönös információcserét jelent. Ezért van a nagydumás férfiaknak nagyobb sikerük. Ha te szerinted egy hallgatag hős vagy, akkor is minimálisan meg kell erőltetned magad, mert elég valószínűtlen, hogy a való életben már az első találkozáskor valami olyan akcióban tudod bizonyítani eltökéltségedet és rátermettségedet, amitől szavak nélkül is a karodba alél. Ha meg ismeretlenként szó nélkül kezded kísérgetni vagy viszed el a táskáját és elolvasod az üzeneteit... a szexről már ne is beszéljünk :D épp az ellenkező lesz a hatás.
2020. dec. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Mert nincs szuksegem egy sekélyes dugó pajtira
2020. dec. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!