Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt még barátnőm de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még barátnőm de szeretnék ismerkedni egy normális kapcsolatban részt venni. De mégis Hogyan ? Többi lent!

Figyelt kérdés

Róllam annyit érdemes tudni 22éves srác vagyok.

Nem volt párkapcsolatom, sőt még egy igaz barátom sem hiszen egyéni válalkozó vagyok évek óta és a magam útját járom egyedül amiben eléggé le köt a munkám. Mások elött (úgy érzem legalább is) megtudok nyilni és kapcsolatott is tudok kezdeményezni egy ideig. Aztán a sok egyedül lét miatt (gondolom én ez miatt)eléggé bezárkozom és nincs téma se szó amiről tudnék beszélgetni. Kezdeményező sem vagyok!

Egyébként 180magas 65kiló vagyok.

Igen vékonyka alkatú srác.Viszont sportolok és ez végett szálkás vagyok .

Szóval hogyan és hol tudnék igy ismerkedni ?

Őszintén nagyon vágyom már egy kapcsolatra és szerelemre igy a leggföbb kérdésem az lenne hogy hogyan kell kezdeményezni hogy tutira menjek ?! Hogyan lehetek érdekesebb egy nő számára ? Mi az egy kapcsolatban ami miatt egymásba szeretnek az emberek??? (bocs ezt máshogy nem nem tudom meg fogalmazni hiszen nem volt még soha egy kapcsolatom sem! )



A válaszokat előre is köszönöm nektek ! Szép napot! :)



2021. febr. 13. 12:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tehát akkor az irásképemen tudok változtatni ha sokat olvasok lehetőleg irodalmi regényeket ?!

És az intelektuson és kifinolmultságom hogyan tudnám fejleszteni ?

2021. febr. 13. 14:50
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Az olvasás abban is tud segíteni.
2021. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11: az intellektusodon és a kifinomultságon? Erre általános esetben az lenne az egyes számú válasz, hogy rengeteg humán tantárgy tanulásával. Viszont a te esetedben inkább azt mondanám, hogy legyél minél jobban érdeklődő, kíváncsi. Ne csak a saját életed érdekeljen, hanem a nagyvilág is, és azon belül lehetőleg minél több minden. Ajánlanám még egyébként Arany Jánost, ő ugyan regényeket nem írt, de verses elbeszélő műveket (Toldi, meg a balladái) igen, és állítólag a maga idejében az egyik legnagyobb szókincsű ember volt Magyarországon. Meg még ott vannak a Shakespeare-fordításai. Az a lényeg, hogy nem csak elkezdeni kell olvasni, hanem nekiállni, lehetőleg úgy, hogy soha nem fogod abbahagyni. Lehet, hogy ez nagyon furán hangzik, de igazából az egész világodat kellene megváltoztatni, mondhatni, a feje tetejére állítani, hogy az egész nagyvilággal foglalkozz legalább gondolatban, ne csak a saját kis életeddel, mindennapjaiddal, meg a mikrokörnyezeteddel (tehát ami a legszűkebb értelemben véve körülvesz téged). Gondolj bele: egy agykutató egyszer azt mondta, hogy például miután megtanult egy ember egy idegen nyelvet, utána az agya biokémiai értelemben véve egy teljesen más aggyá változik át. És azért egy nyelv megtanulása sokaknak elég nagy erőfeszítés, ezek szerint azért, mert a saját agyukat is átalakítják a tanulási folyamatnak köszönhetően (még ha ez utóbbiról ők közben nem is tudnak). Amúgy meg, ha a női gondolkodást egy nő szeméből akarod látni, akkor olvass Jane Austent például.
2021. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és még valami: azért lenne jó, ha szert tennél valamilyen baráti körre, mert akkor lenne alkalmad legalább közvetett módon belelátni különböző párkapcsolatokba, és ennek alapján finomítani az igényeidet arra vonatkozóan, hogy te milyen kapcsolatot (és milyen személyiségű partnerrel) tartanál a saját magad számára ideálisnak. Nagyon fontos: minél részletesebben és hosszabban meg tudod ez utóbbiakat fogalmazni, annál nagyobb az esélyed rá, hogy sikerül olyan kapcsolatot összehozni, amiben valóban jól érzed magad.
2021. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!