Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor voltatok utoljára prostinál és milyen élményben volt részetek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 23:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
9-nem kérdeztük a véleményedet. Tipli.
2021. febr. 18. 15:06
 12/24 A kérdező kommentje:
Hisztikriszti beidegesedett, gyógyszert vettél be ma már? :D
2021. febr. 18. 16:28
 13/24 A kérdező kommentje:
Az van ráírva C.I.Á.N. Az való neked :D
2021. febr. 18. 16:37
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

A tény, hogy 9 perc kellett ahhoz, hogy kitaláld ezt a poént, rendesen kellemetlen

Ettól még szűz maradsz édeske

2021. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Tudod mi a kellemetlen? A te kommentjeid, úgy kb. az összes. Húzd le magad.
2021. febr. 18. 18:43
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Kevés undorítóbb és szánalmasabb van egy olyan nőnél aki lenézi a férfiakat

Kvittek vagyunk egymás felé

2021. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam még régen, haver fizette és életem legborzalmasabb élménye. A lány szép volt, de úgy bánt velem, mint egy darab sz..rral, azt sem engedte, meg megcsókoljam.


Később szórakoztatóiparban dolgoztam és több lányt megismertem, de csak megerősödött a véleményem, ott is az van, hogy maximum akkor jó, ha nagyon bejössz neki, de akkor meg minek, hiszen ingyen is találnál nőt, akivel esetleg több alkalom is lenne akár gumi nélkül is és a csóktól sem irtózna és nem nézné az órát.

2021. febr. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
cringe
2021. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem mondtam hogy az összeset nézed le, hanem azt hogy lenéző vagy férfiakkal szemben, ez pedig visszataszító.

Ha nem engem néznél le hanem más férfiakat is ugyanolyan visszataszító jelenség, a franc se akar egy ilyen beképzelt senkiházit a háta közepére sem.

Büszke nem lesz az ember, de szégyellni és titkolni sem szoktam soha. Nincs mit szégyellnem, esélyes hogy veled ellentétben nincs mit.

2021. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
A kedves 18-as "hölgy" egyik kommentjét látom ki is moderálták, hát tényleg no comment. Tiszteletben tartom mindenki véleményét, de azért a stílusra oda lehetne figyelni. Ha ő lenézi a prostizókat, szíve joga. De a kérdés nem nekik szólt.
2021. febr. 19. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!