Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van aki nehezebben talál magának társat?

Figyelt kérdés

És nem a külsőre gondolok most, mert látunk átlagos, csúnya lányokat is boldog párkapcsolatban.

Ha megkérdezel 100,1000,10 000 egyedülálló ellenkező neműt, hogy járna veled, biztos, hogy lesz valamennyi amelyiknek bejössz.

Tehát külső meg ilyenek ez teljesen hülyeség, mert ezek szubjektív dolgok, hogy ki mennyire szép.

Nyilván ehhez szerencse kell, hogy a sok emberből összefussál olyannal akinek bejöttök, tehát gondolom aki többet ismerkedik meg új emberekkel az könnyebben talál társat kinézettől függetlenül.

De mi van azokkal akik nem járnak sehova? Egy internet az nem olyan mint a való élet.


2021. jan. 28. 06:35
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
30-a, akkor itt a lehetosseg, halomban alnak az incelek, akiknek nem nyilnak meg a noi labak. Adjatok egymasnak "boldogsagot".
2021. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

31: Nem gondolod komolyan, hogy az a problémájuk, hogy sz*r nő nem jut nekik? Nyilván nem is kell, senkinek sem kell olyan, aki taszítja, ezért nem ugrok rá én sem a 20-asban említett "rajongóimra"...

Elég nagy szívás ám, ha az embernek csak olyan jut, akitől behányna.

2021. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
62%

#30: ez gyenge kifogas, nekem is A-s mellem van es senkit nem erdekel, hogy nem nagyobb. azt hittem, az a bajod, higy dagadt vagy, de vekonykent pont, hogy sokkal konnyebb, egy csomo ferfi szereti a vekony noket. nekem meg pont hogy oda kell figyelnem, h ne kapjak del plusz kilokat a derekamra es combomra, na akkor kinek is konnyebb?!

valoszinu, taszito a kisugarzasod, mert arad beloled, h gyulolod magad es utalod a tested. en ezzel nem tudok mit kezdeni, ha csak a kifigasokat keresed edzes es elonyos oltozkodes helyett.


amugy sajnos nekem nem az a szint, hogy barkivel lefekszem, aki szol 2 kedves szot, tehat nem, krvara nem konnyu nekem se magamhoz valo ferfit talalni, meg csak szexre sem.


de ez egy meddi beszelgetes, mert te elkonyvelted magad menthetetlennek es csak frocsogsz azokra, akik nem azok.

2021. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
76%

A vékony nőket lehet, hogy szeretik, a kórosan soványakat, nulla mellel, fenékkel, combbal, okádék fejjel meg nem, ennyi. És velem ellentétben egyetlen túlsúlyos nő sincs a környezetemben évek óta, lassan egy évtizede egyedül. Ennyit arról, hogy mit szeretnek a férfiak... Levegőnek néznek, és nem, nem a kisugárzásom miatt (hagyjuk ezt a megfoghatatlan bullshitet, amire olyan kényelmes hivatkozni), hanem bizony a pocsék adottságaim miatt.

Nem könnyű magadhoz való férfit találni szexre? Húha... Mit szólnál, ha CSAK a 20-asban leírtak közül választhatnál? Mondjuk akkor talán megértenéd, miért ütött akkorát az a gusztustalan kocsmás megjegyzése itt a másik "kedves" hozzászólónak. Tudjuk-tudjuk, neeem is úúúgy értette, de azért burkoltan csak közölte, hogy aki ronda, az nagyjából azon a szinten keresgéljen, minden más túl "elit" hozzá képest.

2021. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
62%
hat nem tudom, milyen ‘szinten’ keresgelsz, de tenyleg ilyen mentalitassal ne is csodalkozz, ha nem talalsz senkit.
2021. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, a mentalitás nem látszik, azt max. csak szeretnék hinni itt néhányan. Az első szűrő a külső, azon már nem megyek át, azonnal elvérzek, nincs miről beszélni.
2021. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Te sem jutottal el odaig, hogy kozvetlen ismerkedessel zsakutcaba jutsz. Indirekten kell ismerkedni. Nehezebb, melosabb, de mind az hatekonysaga, mind a minosege jobb. Amig masok velemenyet meg bullshittel illeted, addig azt sem mondhatod magadrol, hogy okos vagy. Most oszinten, mit tudnal adni egy ferfinak azon a bizonyos 2 percen kivul? Miert veled kene azt a 2 percet eltoltenie? Egy darab pozitiv dolgot mondj mar magadrol.
2021. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igaz, ássam is el magam, ha már sem szépségkirálynő, sem semmi másban kiemelkedően zseniális és lenyűgöző nem vagyok. Köszi. Bizonyára itt a hiba; sajnos olyan ostoba vagyok, hogy nem tudtam, hogy egyszerű szexhez is megismételhetetlenül különleges Miss Tökélynek kell lenni.
2021. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Lattam en mar magukat szep tarto embereket, akik rondak voltak. Lattam magukat rondanak gondolo embereket, akik szepek voltak. Fenykepek is csalnak, pozitiv, negativ iranyban. Annyi sok identitaszavaros, rossz onkeppel rendelkezo ember van mar, hogy latatlanban en mar senkinek a kinezetet nem hiszem el bemondasra. Nem, meg fenykeppel alatamasztva sem. Ellenben borzalmas szemelyiseged van. Ahhoz, hogy emberkent banjanak veled, emberkent kene viselkedned. Lathatoan nem megy. Fel kene nonod. Es az eletcelodat is meg kene talalnod, nem pedig a betevot hajkuraszni a also tajekodba. Tudod az is az erettseg jele, hogy valaki elfogadja a sorsat, onmagat. Nalad meg nem jott el ez a pont. Addig ugyse fogsz tudni elmozdulni ebbol az allapotbol.
2021. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
37%

Persze, fogadjam csak el az apácaságot, hisz rendben van az. Mondjuk nulla libidóval biztos.

Ún. "életcélra" pedig nem mindenkinek van szüksége, ahogy hobbira sem. Tévút ezt erőltetni figyelemelterelés gyanánt, mondván, ha már a kutyának sem kellek, akkor legyen valami pótcselekvés, amibe beletolom a frusztrációmat. Egyébként igen, aki frusztrált, annak bizony borzasztó tud ám lenni a személyisége. Lehet járni a cipőmben egy kicsit, nem is sokat, csak úgy egy évet. Utána megnézhetjük, milyen elragadó, derűs, édes-kedves, imádnivaló stb. lesz az a személyiség...

2021. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!