Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyaként mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként mennyit érdemes feltárni ismerkedéskor az anyagi helyzetemről ahhoz, hogy ne riasszam el azt, aki az élősködőktől fél, és ne csalogassam magamhoz az összes hasonlesőt?

Figyelt kérdés
Hogyan érdemes kommunikálni, hogy bőven van elég pénzem kettőnkre, de nem vagyok nyitott arra, hogy eltartsak egy felnőtt, keresőképes férfit csak azért, mert méltat arra, hogy annak ellenére szóbaáll velem, hogy van egy gyerekem?
2021. jan. 23. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Eleve rossz inditás h vmi elkerülésére fókuszálsz. Eleve ismerkedésnél ez ugy jön át h már eleve vmelyiket feltételezed az illetőről.

Talán annyi h érdemes előadni h ismerős ilyen helyzetben volt és ő mit gondol a dologról stb.

2021. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem igazán értem a dolgot.

Először is, lehetőleg legyen nyitott, hogy gyereked van. Így már lelép egyből, akinél ez para. (Egy ismerősöm pl. 3 hónapon át ismerkedett egy nővel, aki azután tolta be, hogy van gyereke. A hapsi nem azon akadt ki, hogy van gyerek, hanem azon, hogy egy ilyen fontos dolgot nem mondott el 3 hónap alatt.)


Egyébként meg, keress normális férfit. Aki nem az anyagiakat nézi.

2021. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Az viszonylag gyorsan kiderül, ha egy pasit el kell tartani, még a randizás időszakában. Vele értelemszerűen befejezed az ismerkedést.


Aki nem így viselkedik, vele érdemes finoman közölni, hogy anyagilag függetlenek vagytok a gyermekeddel.


40/N

2021. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A kérdés azért vetődött fel bennem, mert friss a trauma. Tegnap találkoztam valakivel, és szóbakerült, melyik iskolába jár a gyerekem. Nem tudtam nem észrevenni, hogy a telefonján rákeresett, hogy mennyi a tandij, és hogy ezek után hirtelen mennyivel kedvesebb lett.
2021. jan. 23. 15:34
 5/21 anonim ***** válasza:
20%

Megyeget lefele az SMV, lehetnel kicsit kompromisszumkeszebb :)


A cicak is aranyosak 😽



36F incel

2021. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
... írja ezt egy incel, akinek a 40. szülinapján 20 éves szüzek fognak fürtökben lógni a mamahoteljének a csengőjén...
2021. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös, valóban aranyosak a cicák, a férjem halála után mi is befogadtunk egyet, és sokat segitett a gyász feldolgozásában, különösen a lányomnak.


Kompromisszumkész vagyok ott, ahol van értelme. Számomra annak, hogy pénzért vegyek valakit, aki szerelmet hazudik és szexuális szolgáltatást nyújt, nincs.

2021. jan. 23. 16:02
 8/21 anonim ***** válasza:
18%

#6


Nem, inkabb a cicak, mert azok aranyosak :)



36F incel

2021. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4%
Miért ne tarthatnád el. Téged is eltartanak :D
2021. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, nem volt gondolom kérdés számodra,hogy ez a pasi a jövőben szóba sem jöhet.

Egyedülálló anya voltam /ugyanabból az okból mint Te/,az ismerettségi körömből került ki a párom, tehát jól tudta,hogy nem szorulok az anyagi támogatására, sőt, nem is szeretnék összeköltözni senkivel. Ha nem Vele hoz össze a sors ez a szándékom akkor is megmarad.

Ha valakivel ismerkedsz információkat osztotok meg magatokról, ahogy halad előre az idő vélhetőleg egyre többet. Ahogy megismer, és ahogy megismered ki fog derülni a körülményekből mindkettőtök számára a másik anyagi helyzete, legalábbis valamennyire.

Nem kell erről külön beszélni, láthattad, ha figyelmes vagy rögtön lejött az is,hogy a pasi a telefonján keresztül azonnal informálódott.


Jó ha óvatos vagy, de ne lebegjen a szemed előtt folyamatosan az,hogy pro-kontra az anyagi helyzeted a legfontosabb, vagy akár anyagi támaszt vár Tőled valaki. Kiderül ez azért.

2021. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!