Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni ezt az ismerkedést, vagy hagyjam? Mennyire vagyunk kompatibilisek egymáshoz? F

Figyelt kérdés

Még személyes találkozó nem volt, épp hogy elkezdtünk chatelni. Szimpatikus a hölgy, képet többet is látok róla, külsőre vonzó. Ha abbahagyom vele az ismerkedést, az nem azért lesz, mert bajom van vele, hanem mert nem vagyunk kompatibilisek.

Ő olyan nőnek tűnik, aki falja az életet. Úgy is mondhatnám, hogy nem csak van, hanem él is. Rengeteg terve van. Én meg kukán reagálok, ha a terveimre kérdez vissza. Nekem ugyanis abban merülnek ki a terveim, hogy jó lenne a héten sütni házi hamburgert. Ezen kívül nincs se rövidtávú, se hosszútávú tervem. Ő meg annyi mindent sorol. Rövidtávú, hosszútávú tervei is vannak. Lelkesedik a dolgokért, nekem nincs ennyi energiám mindenért lelkesedni.

Amúgy nagyon sajnálom, hogy ilyen negatívan állok ahhoz, hogy összeillünk-e, mert amúgy egy nagyon megkapó nő. Bárki lesz élete párja, sokat nyer vele. Én is szívesen találkoznék vele, de félek, első és utolsó találkozó lenne, ha rájön, milyen unalmas vagyok hozzá képest. Úgy érzem, lehúznám, ha mi együtt lennénk.

Képzeljetek el mondjuk egy gyönyörű, elegáns vonalú, kék színű nőstény papagájt, ami repülne az erdő felett, de egy ronda, barnás-szürke kődarab, amit a karmai közt kell cipelni, lehúzza. Na, ez a kép ábrázolna kettőnket, ha együtt lennénk.


2021. jan. 13. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem élőben az első találkozásnál kiderülne, hogy passzoltok-e vagy sem, nem kell előre negatívoskodni, mert ha így állsz hozzá akkor tényleg nem illetek egymáshoz.


Alapvetően magaddal van problémád, ezt kéne fejben rendbe tenni.

2021. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rossz fázisban vagy. Lehet ez az ismerkedés, ez a nő rángat ki, vagy legalábbis motivál. Valamit biztos lát benned, ha még mindig ismerkedtek.
2021. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Majd meglátod.Próbáld meg,nem vesztesz semmit.

Én is sokmindenről tudok beszélni,ezt is akarom,meg amazt is,aztán lehet csak terv marad.

Pofázni nem nehéz.

2021. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy találkát megér, veszíteni nem fogsz. Mondjuk én is élem az életet de alapban frászt kapok az olyan nőktől, akik nagyon nagyon élnek. Feszt utazik, wellnessezik, sportol, éttermezik, itt van ott van amott van. Szeretek én is kimozdulni, de igényem van arra is, amit te írtál: süssünk házi hamburgert és heverészve filmezzük át a hétvégét.41/f
2021. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!