Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Csúnyán fogalmazva: ha a lány tapad a másikra mint a pióca, de személyes találkozó témánál terel, és soha nem sikerül összehozni, az mit jelent?
2021. jan. 20. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Játszmázik
2021. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mire játszik? Megvárja amíg összejövök mással?
2021. jan. 20. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A játszmában két vesztes fél van, veszteséget nyer, ezt szokta meg, ezért van szüksége rá.


A nők általában a figyelemmel kapcsolatos kimenetelre folytatják ezeket.

Azt tanácsolom, hogy ne foglalkozz vele, keress olyat, aki érzelmileg kiegyensúlyozott. Mert a játszmák nem szeretetre irányulnak, ha valóban szeretetteljes kapcsolatban akarsz lenni, abban az esetben más fél volna az ideális.


Nem tudom biztosra, szerintem azért csinálja, mert azt nyeri el ezzel, hogy megkapja a végén az elutasítást. Szeretne közeledni, ezért tapad, de önmagával nem tudja összeegyeztetni azt, hogy mégis sikerülne a dolog, hogy másnak megfelelő volna, ezért marad a nemleges kimenetelnél ,tudatalatt!(ez fontos!)

2021. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a figyelmed kell neki, nem te
2021. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-3


Jar a hatalmas like, vegre mas is ismeri ezt a kifejezest.


Igen, ez jatszma. A jatszma mindig onerdeku. Szerintem itt magaban nincs lerendezve valami es feszegeti a hatarait. Ugymond rajtad probal magan valamit lerendezni, kiprobalni stb. Nem kiegyensulyozott es szerintem egy felnott ember tudja mit akar.


Ja, szereti a figyelmet, szereti ha foglalkoznak vele, de amint komolyan kellene pl talalkozo, akkor visszavesz a tempobol, mert amugy nem akar komolyat, csak ezt a kettos erzest fenntartani. Jatszik.


Amugy a jatszma lehet meg pl ha te nem ugy csinalsz valamit, nem azt hallja toled, ahogy vagy amit o akar es megvonja a figyelmet, megsertodik stb.


Utalom a jatszmakat. Ha erzem, hogy jatszik, nem tudom komolyan venni tobbe.

2021. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!