Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engedjek az elvárásaimból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjek az elvárásaimból, vagy továbbra is keressem a tökéletest? 20F

Figyelt kérdés

Először is, nem hinném, hogy túl magasra tenném a lécet. Nem várok el többet sem külsőlben, sem bensőben, mint amennyi én vagyok, mégsem sikerül megtalálnom azt a lányt, akire vágyom. Általában aki külsőre bejön, az bensőre nem, vagy fordítva.

Aztán persze nálam is vannak kizáró okok, pl múltkor is tök jól elbeszélgettem egy szép lánnyal, aztán kiderült, hogy már 9 srác megfordult benne. Lehet az én hülyeségem ez, de nálam innentől offos a dolog.

Ha valakit érdekel részletesebben, akkor mesélek magamról, vagy az elvárásaimról priviben.

Volt már barátnőm, de a következő már azt szeretném, hogy a feleségem legyen.

Szóval, visszatérve a fő kérdéshez, megéri lazábbra fogni, engedni az elvárásokból, hátha jó lesz, vagy inkább várjak még egy kicsit?



2021. jan. 16. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Az ötsztön úgyis győzni fog. Csak legyen eszed, mielőbb igazán komolyra fordul.
2021. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

Várj türelemmel. Ne engedj az elvárásaidból, különben csak vergődés lesz.

Főleg abból ne engedj, hogy ribikkel nem állsz szóba. Sajnos arra mennek h elfogadott legyen ez..

2021. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megint te vagy?


Múltkor már leírtuk, nem kapsz szűz lányt!


Ja, és akkor nem válaszoltál a múltkor, várnál a szexel a nászéjszakáig, egy szűz lánnyal? Nem mi? Akkor mit akarsz?

2021. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mivel manapság minden második házasság válással végződik, és a maradék 50% fele is csak egy fos, unalmas, beletörődött házasság, ezért ritka nagy szerencse kell ahhoz, hogy 20 évesen kifogj egy tökéletes nőt, azt magad mellett is tarsd egy életre. Szerintem nem éri meg várni, semmi párkapcsolati tapasztalatod nem lesz, semmi szexuális tapasztalatod és nem fejlődik ki benned sem a türelem, sem a tolerancia, sem a szeretet. Nagyon korlátok között élsz, őszintén szólva nincs olyan csaj a földön, aki szeretne egy olyan sráccal lenni, aki csak azért offol egy szép nőt, mert az 9 pasival volt. Nagyon sanszos, ha kiderül a gondolkodásod, te is offolva leszel de nagyon gyorsan, akármennyit is vártál arra a tökéletes nőre.
2021. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3asnak

Öhmm, most írtam ki először kérdést. Én sem várnék nászéjszakáig a szexszel, ha ez lenne minden vágya... hát... figyelj, ha ez az ára, hogy megtaláljam, akkor legyen, de nyílván kielégítjük addig máshogy egymást.

Egyébként nem kimondottan szűz lányt keresek 😅 én sem vagyok az. Persze emiatt nem utasítanám el az illetőt, sőt még örülnék is neki, hogy megmutathatom, hogy milyen is ez. 😊

2021. jan. 16. 21:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
te hány nővel voltál eddig ha szabad tudni?
2021. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, itt a válaszolóknak általában gondjaik vannak. Ha már nem jók a ribik valakinek, akkor az már egyből szűzlányt akar. Nem értem, ha valaki nem akar egy ilyen ürítőgödröt magamellé azt miért kell lenézni és lefikázni?

Mindekinek mások az elvárásai, elkéne fogadni. Én sem hőbörgök, hogyha valaki lepattint bármi miatt.

2021. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
na jó tudni, hogyha szűz vagyok, akkor is azt kell hazudnom, hogy 10 pasim volt, így legalább lekoptathatom az ilyen felfogású tagokat magamról.
2021. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én egyébként megértem őket is, mert kezd ez lenni a normális mostanában, csak én nem ezt láttam itthon, és azt szeretném, hogy a gyerekeim se ezt lássák.

Ettől független tökre megértem, hogy valakinek más a normális. Persze, azért a saját páromat a saját normáim szerint próbálnám megválasztani 😅

2021. jan. 16. 21:23
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Na és mennyi a számodra elfogadható szám kérdező?


2, 4? És mi van ha csak 1 volt, de az egy feka?

2021. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!