Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a legtöbb nő tárgyasítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb nő tárgyasítja önmagát, és kizárólag a külső értékeire koncentrál, akkor miért baj az, hogy a férfiak is ennek megfelelően kezelik?

Figyelt kérdés

Társkeresőn, közösségi médiában a lányok felének csak félmeztelen képe van, vagy feszes naci és nem arccal pózol, hanem fenékkel. Komolyan, lassan csoportképeken is képesek lesznek a lányok háttal beállni, csak hogy a feneküket mutogathassák.....

Érdeklődési kör, hobbi, leírás semmi nincs, csak kb nyíltan szexuális tartalmú képek. Ezeket úgy kell belőlük kihúzni, és akkor is a standard válasz jön, utazás, kaja, borok (gyakorlatilag ha nem utazna, az érdeklődési köre megegyezne bármelyik állatkertben kiállított példánnyal...)


Namost ennek megfelelően miért baj az, hogyha valaki szexnél többre nem tartja őket?



2021. jan. 9. 09:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10-es vagyok abban viszont nem értünk egyet, hogy a legtöbb nő ilyen lenne, engem sosem látnál igy nekifeszülni.
2021. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14%
11# Pedig a legtöbb nő már ilyen! Ha szép ha ronda tökmindegy!
2021. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%
#2 Már megint ez az ocsmány kamu. Tele vannak a társkeresők a kérdésben felsorolt képekkel.
2021. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Jó tudni, hogy csak kétféle nő van: a szép meg az ocsmány :D Akkor férfibol is kettő, mivel "egyenlőség" van: a jó pasik meg az ocsmány, luzer szerencsétlenek.
2021. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#14 A nők szemében ez pontosan így is van.

Amúgy vannak az átlag Julcsák, csak ők is túl lettek értékelve.

2021. jan. 9. 11:01
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Félretéve egy picit a direkt meztelenkedést, pózolást a nők is buták, hogy felvesznek ilyen ruhákat amiket a divatházak szerint most épp trendik. [link]

Hollywoodtól kezdve az egész nyugati világban a nők nagyrésze folyamatosan felül akarja licitálni a többi nőt, mutatva mennyire szexy, és ezt sajnos úgy, hogy ki van mindene. Oké nem kötelező hordani ezeket a cuccokat, de akkor a Metoo-óta miért nem segítenek a divatcégek, hogy ne hozzák a nőket kellemetlen helyzetbe? Mert bocsi, de aki ilyen ruhában jelennik meg mondjuk egy buliban az ne lepődjön meg, hogy tapizni fogják. Nagyon képmutató dolognak tartom, hogy sokan provokatívan öltöznek, közönségesen, miközben panaszkodnak, hogy miért nyomulnak rá a férfiak. A viselkedésünk üzenetet közvetít azaz aki jó kislány az öltözzön is úgy. Sok tini meg jó heccnek tartja kitenni mindenét, mert sok lájkot kap, meg figyelnek rá, figyelmet kap a fiúktól akik rá se bagóznának ha mem tenné ki közszemlére a kebleit. Annyira szánalmas, ha egy nő csak a testével tudja magára vonni a figyelmet.

2021. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van iszonyat szánalom a bagázs
2021. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
#13 És a nőknek hány százaléka van fenn társkeresőn? Okostojás.
2021. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%

Konkrétan én az elmúlt napokba vitatkoztam egy külföldi csajjal instán… ment a tré duma hogy a nőket nem kell szexualizalni meg mennyire megy a szexizmus a férfiak által... ja... bele neztem a profilaba csak bikinis kép volt szinte!!! De az egész vita ugy kezdődött hogy egy poszt volt ahol a srac a csaj könyvet nézte meg… na én meg annak a csajnak oda írtam mellesleg a te könyved is a kezedben érdekes (holott csak bikinis képeik voltak) meg írtam is neki ez nem csak a férfiak hibája hanem mindkét nem hibája és tényleg normális érveket hoztam fel

Na most erre ment a nők bármit viselhetnek... legalább 3x ekkor vesztettem el a türelmem...

írtam neki akkor a férfiak is gondolhatnak és mondhatnak amit csak akarnak!

Folytatta a bullshit dumát...

Na ekkor hardcore-ra váltottam…

Le hordtam minden undoritó olcsó cafkának nem azert mert olyan képeket tölt fel hanem mert más emberek gondolatait akarná megszabni (szegényke biztos nagy ott nézett hogy egy jóképű srac nem nyalizik neki 😅) amugy mindenki szinte le hülyézte


A lényeg igen a jelenkori szexizmust már nem a férfiak csináljak hanem a nők saját magukkal szemben! Után meg csodálkoznak ha a srácok nem jönnek velük ossze és vagy csak egy menetre kell nekik!


És nem nincs szomszéd Juliska vagy ki aki nem rak ki olyan képeket de mert csak bűn ronda! De ha jol nézne ki akkor ugyan ugy csinálná! Teljesen más hogy valaki azert nem csinálja mert nem akarja vagy mert nem tudja!!! (És igen lattam bűn rondakat is hatalmas igényekkel...)

Jelenleg nagyon kevés olyan no van aki nem egy media lotyo aki nem az az MÉG nem az!

A múltban ugyan a férfiak szexualizaltak a nőket de ma már csak akkor lehetsz szép sikeres erős magabiztos nő ha ki raksz mindent magadbol mint egy szegyentelen prosti

2021. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
41%

#18 Elég magas száma, ugyanis jelentős részük lájk..ulni jár oda.


De mondhatok más helyeket a való életből, ahol még durvább a trend, ha még inkább égetni akarod magad, semmire nagy arcú senkikém :D

2021. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!