Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ausztriában élek hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ausztriában élek hogy tudnék nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Igen tudom, a sablon szövegeket hallottam, tinder, fb csoport, utcán, stb... na de tényleg csak ennyi? Magyar lányokkal szeretnék ismerkedni, 100 km-es körzetben szerintem az összessel találkoztam valamilyen platformon, valahogy vagy nem volt meg a szikra vagy nem volt az esetem. Magyarországon élőkkel megintcsak nehéz, amint leírom hogy külföldön élek meghal a beszélgetés. Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Írjak random lányokra facebookon? De azt is hogyan? Olyan negatív hangja van az egésznek, mintha valami baltás gyilkos lennék

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat



2021. jan. 8. 00:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ha mondjuk itthonival ismerkednél meg és mondjuk a lány kimenne oda hozzád, persze, ha munkája is lenne ott, ez az itthoni lányoknak vállalhatatlan?

Nem hinném hogy túl válogatós vagy.

2021. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse, írj rá.
2021. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát sok különböző gondolkodást olvastam😁 egy biztos, egyenlőre szeretnék magyar lánnyal ismerkedni, de hátha később rákészerülök a más nemzetiségűekre is
2021. jan. 10. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!