Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ausztriában élek hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ausztriában élek hogy tudnék nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Igen tudom, a sablon szövegeket hallottam, tinder, fb csoport, utcán, stb... na de tényleg csak ennyi? Magyar lányokkal szeretnék ismerkedni, 100 km-es körzetben szerintem az összessel találkoztam valamilyen platformon, valahogy vagy nem volt meg a szikra vagy nem volt az esetem. Magyarországon élőkkel megintcsak nehéz, amint leírom hogy külföldön élek meghal a beszélgetés. Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Írjak random lányokra facebookon? De azt is hogyan? Olyan negatív hangja van az egésznek, mintha valami baltás gyilkos lennék

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat



2021. jan. 8. 00:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mé nem próbálkozol osztrák nőknél? Ha már ott élsz...
2021. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben az osztrák nőknek is adnák esélyt, vannak köztük nagyon rendesek is.

Többször jártam kint,mondhatni pár hónap alatt sok helyen jártam,velem nagyon rendesek voltak és jól el is lehet velük is beszélgetni,nem mondanám magamat annyira fú de szép fiúnak.

Nemsokára én is ki szeretnék menni újra,nagy esélyt látok arra hogy egy osztrák nővel fogok össze jönni vagy esetleg aki épp megtetszik legyen az más nemzetiségű.

Hol élsz?

2021. jan. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bécstől nem messze élek és Bécsben dolgozok. Valahogy soha nem volt ez opció hogy osztrák barátnőm legyen, vagy valami magyar fétisem😂 vannak persze ismerőseim, de soha még csak eszembe sem jutott hogy több legyen
2021. jan. 8. 02:29
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

"...valahogy vagy nem volt meg a szikra vagy nem volt az esetem."


Minek hivsz el/ismerkedsz olyan nokkel, akik nem jonnek be?

Ha ilyen valogatos finom fiu vagy, akkor ez Magyarorszagon sem lenne maskepp!

2021. jan. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokszor voltam Bécsben de az egyszer biztos hogy rengeteg magyar dolgozik és él ott,ezt saját magam is megtapasztaltam. Nem hiszem el hogy az összes magyar nővel találkoztál már.

Mondják azt és látom is hogy akik kint élnek azoknak megváltozik az igényük,az az sokkal nagyobb igényük lesz,kár tagadni ez tényleg igaz.

Ismerek ilyen embereket,mondok egy példát is,40 éves,sportos, jól keres,de annyira különc és válogatós ha haza jön meglátogatni a testvérét csak saját pohárból iszik,tányérból eszik a saját evő eszközeivel,nők között is ennyire válogat,sokak szerint csúnyácska a feje de nagyon nagy igényű lett mióta ki költözött és csak a pláza cicák kellenek neki,de ez fordított esetben is így van pl egy 30 éves nőnél.

Szerintem nagyon nagyok az igényeid,tudom miről beszélek mert több nyugati országban ezeket tapasztaltam,gondolom kíváncsi vagy honnan tudok ilyeneket?

Nagyon szeretek beszélgetni,így sok ember felé nyitottam és kb mondhatni sokaknak annyi kifogása volt,volt hogy segítettem le szervezni randikat is de sokszor találkoztam kifogásokkal hogy miért nem jó, olyan dolgokba kötöttek bele amik már túlzások voltak, így végül rájuk hagytam, rekord randi leszervezés az 31 férfi volt egy nőnek .

2021. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Én a helyedben osztrák nővel ismerkednék, kinn élsz, ráadásul esélyed van kinn is maradni. Egy osztrák nővel megalapozhatod a jövőd kinn, egy magyarral nem annyira, segítene az integrációban stb.

Én éltem külföldön, nekem meg épp az a bajom, hogy az itthoni felhozatal szörnyű 😀 Nem akarok magyar férjet, nálam épp az a szempont, hogy ne magyar legyen hanem német vagy osztrák.

2021. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

#6 Nagyon sunyi vagy. 🤣

Csak egyszer találkozunk külföldön,fel sem fog tűnni hogy magyar vagyok,pár év múlva fogom csak elárulni. 🤪

2021. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
#6 Nokent irom: nagyon gaz vagy!
2021. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es

Hidd el érzékelni lehet egyből a magyar férfi mentalitását mindegy, hogy helyileg Ma-on vagy külföldön találkozol vele.

8-as

Mi is a gáz? 😀 Az, hogy nekem a magyar férfiak nem jönnek be? Vagy hogy azt tanácsoltam a kérdezőnek mivel külföldön él ott keressen párt, hogy megalapozza az életét?

Szerintem éppen te gondolkozol korlátozottan, tipikus magyar mentalitás. Soha nem volt külföldi kapcsolata és nem hagyta el az ország területét a nyaralási célon kívül, így nulla az összehasonlítási alap.


Egyébként meg nagyon sok ismerősöm szintén hasonló állásponton van mint én. Úgyhogy lehet igazság alapja.

2021. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

7-es vagyok.

Hidd el hogy nem fogod érzékelni,életemben egyszer fordult elő velem az hogy a boltban azt hitték hogy lengyel vagyok én is mint a kollégám.

2021. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!