Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok ilyen nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok ilyen nőket?

Figyelt kérdés

Szóval, a legtöbb nő magabiztosnak és flegmának tetteti magát. De közben folyton rondának tartják magukat és mindenük az, hogy szépnek tűnhessenek mindenféle kencékkel vagy operációval, fogyókúrákkal. Ennek következtében stresszesek és a férfitól várják el a magabiztosságot, ahogy minden rizikós dolgot is, mint pl kezdeményezés. De a férfinak hogy lenne önbizalma, ha nincs nagy tapasztalta a nőkkel és semmi sikere?

Hol vannak azok a nők, akik tényleg magabiztosak, kezdeményeznek és nem akarnak manipulálni? Akik nem főként a külsejükre figyelnek, de tudnak vezetni és fenntartani egy beszédtémát akár írásban, akár szóban? 33F



2020. dec. 30. 16:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kerdezo milyen vilagban elsz, valszeg egy alomvilagban, vagy egy parhuzamos dimenzioban, ha te ezt nem igy latod. Nem tudom mit ertesz perverz szo alatt, mert en nem ilyen szituaciokban szoktam hasznalni, ertelmezhetetlen szamomra, hogy miert es mire hasznalod. Egy valamit azert biztosan ki merek jelenteni, a nok nem rolad almodoznak, meg a parhuzamos univerzumodban sem.
2020. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Komolyan, te beteg vagy. Számomra nem attól nő valaki, hogy teszetosza pipogya alak, aki pótapukának szánna, hogy végigvezessem minden nehézségén....
2020. dec. 30. 17:30
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor te nem erted a nemi szerepeket, ha neked ez potapukazast jelent. Egy komoly no, komoly ferfira vagyik. Szerintem az a beteges, amikor azt varod, hogy ferfi letedre felszedjenek. Annyit kerdeznek, hogy hol van beloled a tesztoszteron? Elparolgott? Olyan not keresel, akiben tobb van, mint benned? Neki abban mi lenne a jo?
2020. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Semmi köze ennek barmilyen hormonhoz.... személyiség ha mond valamit
2020. dec. 30. 19:02
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves Hozzászólók, ne törjétek magatokat! A kérdező nem látja, hogy saját férfioldala mennyire fejletlen. Nem érti, hogy mi hiányzik belőle. Mi sose fogjuk tudni felnyitni a szemét, akármit is csinálunk.


Kérdező, idd meg a kakaód és menj aludni.

2020. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!