Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én mit érzek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit kb egy éve ismerek, az elejétől kezdve flörtölt velem, de az elején még olyan módon, hogy én nem is tudtam, hogy bejövök neki. A lényeg, hogy már akkor, nagyon jól esett, és vágytam a figyelémre. Nyáron sokat voltunk egy társaságban, többször aludtunk együtt, de csókon kívül nem történt más, nem akartam. Azota sokat gondolok arra, hogy milyen jó lenne megint osszebujni vele, de nem tudom, hogy ez azért van mert nekem ő tetszik, vagy csak mert azóta nem volt semmi fiu az életemben, és sokat vagyok egyedül ősz óta. Abban biztos vagyok, hogy nem akarnék vele összejönni, de nem tudom eldonteni, hogy tetszik-e vagy csak éppen figyelem és szeretethianyom van. Tudom hogy nagyon gyerekes vagyok, de talán valaki volt már ilyen helyzetben és tud segíteni. 21L 24F

2020. dec. 19. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De jó lehet... :(
2020. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hiányos vagy, ennyi. 😊 Akkor, meg volt az okod, h nem akartál többet. Most jó lenne. Ha ló nincs, szamár is jó lesz. 😅 Hát... ez veszélyes üzem mód, szedd össze magad bébi. 😀
2020. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De valamilyen szinten vonzódom hozzá,mert akkor is örültem neki amikor mások is flörtöltek velem. Ha meg nem tetszene kicsit se akkor rosszul lennék a figyelmetol, nem h vagynek rá. De közben mégsem tudom kijelenteni, hogy igen, nekem ő bejon.. Nagyon furcsa
2020. dec. 19. 15:55
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

"Ha meg nem tetszene kicsit se akkor rosszul lennék a figyelmetol"


Végre egy őszinte nő. :D Ha olyan pasinak tetszik aki neki nem jön be, rosszul van tőle. :D

2020. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy nem egy okos srác, de nagyon életvidám és pozitív. Kedves az emberekkel, de nem az a túlságosan, zavaroan rendes. Ahogy kinez, azt egyszerűen nem bírom eldonteni h nekem tetszik e vagy sem. Ismerek több lányt akinek nagyon nagyon bejott, de olyanokat is akik abszolút nem gondoltak hogy vonzó. Annyira osszezavar, és tudom h a többiek véleménye nem számít, de még az is teljesen megoszto..
2020. dec. 19. 16:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg és mond el neki hogy hiányzik.
2020. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Mondom, h hiányos vagy. 😊😅 Veszélyes vizeken evezel... Ha nem lenneez a zűrzavar (covid), akkor is őt keresnéd? A szív és az ész együtt mondja, h ő kell. Itt nem ez van. Már vetitesz, ami nagyon, de nagyon veszélyes.
2020. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ő hiányzik, csak a helyzet. És mivel nincs más, aki szóba jöhetne, mikor erre a helyzetre gondolsz, rá gondolsz. Én is voltam ilyen helyzetben. De ha te nem tudod eldönteni, hogy tetszik-e, és biztos vagy benne, hogy nem jönnél vele össze, akkor inkább csak az intimitás hiányzik, nem pedig konkrétan Ő.
2020. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most amugy írt, hogy találkozzunk, és esküszöm nem tudom mi legyen... Főleg, hogy én nem tudom, hogy ő pontosan mit akar...
2020. dec. 19. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hagyd békén, had találjon magának egy normális nőt aki számára nem egy pótlék lesz.
2020. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!