Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebbek, pl 35 felettiek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebbek, pl 35 felettiek. Ti hogyan dolgozzátok fel lelkileg h nem kelletek a masik nemnek? Mibe menekultok (hobbi, munka)? Baj ha 38 evesen nem lesz csaladom, mert nem vagyok jokepu es csakis a munkamnak èlek? Ettol kevesebb lesz az ember?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj és nem leszel tőle kevesebb a szememben. De ha te családot akarsz és így boldogtalan vagy, akkor ne a munkádnak élj, hanem fókuszálj másra is. Ja és marhára nem csak jóképű embereknek lesz családja...
2020. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal kevesebb lesz. Nem menekülök semmibe, folytatom tovább.
2020. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha téged ez zavar, akkor foglalkozni kell vele. Önismeret, önbizalomfejlesztés, pozitivitás,stb...
2020. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

38F


Különösebben nem rendített meg a dolog,nem ez az egyetlen terület,ahol kudarcot vallottam,vannak komolyabb problémáim is.

Nem menekülök,nincs hova(a munkámat utálom,hobbim sosem volt).

Nem hiszem,hogy baj lenne,de ezt te érzed.(Én sose akartam gyereket,nekem nem baj.)

Kinek a szemében leszel kevesebb?Én a sajátomban már úgysem tudok lejjebb süllyedni,mások véleménye meg nem számít.

2020. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ebben egyetértek h másik véleménye nem számít. Vagyis így volna a helyes. Mégis fáj ha szörnyülködve néznek kollégák, hogy lassan 36 és még se pár, se család. Magukban mindenféle degenráltnak gondolnak szerintem. Vagy melegnek. De jó volna kizárni a külvilágot és nem foglalkozni a negatív dolgokkal.
2020. dec. 15. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,amit csinálsz,azt kivetítésnek hívják.(Gondolsz valamit magadról,és azt hiszed,hogy másoknak is ez a véleménye.)

A munkatársaidat általában véve nem érdekled,megvannak a maguk problémái.

Erről van egy sztorim:Másfél évig dolgoztam együtt egy fickóval,biztos voltam benne,hogy megvet,lenéz és egy lúzernek tart(mivel az vagyok).Mikor kirúgtak,azt mondta "Sajnálom,hogy így jártál Csaba."

Csakhogy engem NEM Csabának hívnak.Ennyit arról,hogy mit gondolnak rólunk mások.

2020. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na igen, kb semmit sem.
2020. dec. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!