Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez az "elszólás" mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az "elszólás" mennyire lenne gyanús, hogy meleg az illető?

Figyelt kérdés

Ha a pasi egy ilyet mondana: "olyan jól nézett ki az a pincér, hogy vele még én is hazamentem volna"


Nekem kicsit fura, valami sztorit mesélt, nyilván nyomatékosítani akarta, hogy mennyire jól nézett ki az adott fickó, de csak nekem fura hogy ilyesmivel "viccel" egy pasi?



2020. dec. 13. 13:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen, vannak még tényleg nagyon apró furcsaságok...

De akkor jól érzem , hogy ebből is lehetne erre következtetni..

2020. dec. 13. 14:30
 12/16 A kérdező kommentje:

10,

ennyire nem ment félre a kommunikáció, szóról szóra nem tudom visszaidézni már a beszélgetést, de egyből ez jött le.

2020. dec. 13. 14:31
 13/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg kicsit paranoiás vagy és már nem tudod objektíven megítélni a dolgokat :) De ha ennyire zavar, kérdezz rá, legfeljebb picit hülyének fog nézni...
2020. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Egybkent meg elhiszem egybol ha ferfikent azt mondja h: igen ez egy nagyon jo pali ferfiszemmel is,

De nekem ez eros h azt hozza fel peldanak h lefekudne vele,mindenfele mosoly nelkul

2020. dec. 13. 14:33
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

Én nem tudom megítélni, de 99,9%, hogy nem gondolta komolyan azt a részt.

Múlik ez az ember karakterén, a hangsúlyon stb.

Ismerek olyat, aki olyan fapofával poénkodik, hogy szinte lehetetlen eldönteni, hogy komolyan mondja-e.

2020. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen hetero férfi nem mond ilyet más férfira komolyan nőnek randin. Szerintem.
2020. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!