Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is átverés lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is átverés lesz?

Figyelt kérdés
2,5 hónapja levelezek egy féfival,még nem találkoztunk,telefonon sem beszéltünk.Skype-olni nem tudunk,mert nincs webkamerája.Eddig nem gyanakodtam különösebben,de tegnap mikor beszéltünk,kimondta az öcsém nevét.Emlékszem,hogy nem említettem neki,és nem is vagyunk ismerősök az öcsémmel,tehát nem kellene tudnia a nevét. Lehet,hogy egy ismerősöm,rosszakaróm kamuprofillal?

2017. jan. 27. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

"Skype-olni nem tudunk,mert nincs webkamerája."


Csillagom... elárulok egy titkot :(


A skypehoz nem kell webkamera. Anélkül is teljesen nyugodtan működik. Bizony én skypeoltam már szerintem több százszor és 10-15 alkalommal használtam hozzá kamerát is.

K I F O G Á S volt csak. Ez akkora kamu, hogy nem lehet, mert nincs webkamerám, hogy csak úgy ordít. Gyorsan gondold át, hogy kivel beszélgetsz Te két hónapja, mert hazudik neked.

2017. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem értem, hogy milyen meggondolásból tartasz fenn egy ilyen "kapcsolatot"?

Virtuálisan nem igazán lehet érdemi benyomást alkotni a másik emberről, tehát egy "pofavizitet" mindenképpen érdemes beiktatni záros határidőn belül. Utána nyugodtan lehet folytatni a levelezgetést is, de legalább már tudod, hogy ki van a monitor másik oldalán, van róla egy (valós) benyomásod. A többi lényegtelen.

2017. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdd el a telefonszámát és keress rá FB-on. Akinek okostelefonja van, az általában meg szokta adni és ez alapján úgy is megtalálhatod az illetőt face-n, ha le van titkosítva a száma. Esetleg t-mobile tudakozó, ilyesmi. (Többi szolgáltatónál nem tudom van-e ilyen.) Ha nem adja meg, az elég gyanús.
2017. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyanakodnék, hogy mi eh
2017. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Aha. De én már csakazért is elmennék 😃

Jó móka lesz mikor repülnek kifele a fogai

2017. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3,facen beszélünk.Vannak fent képei,de csak pár darab.A telefonszáma nincs fent,és ahogy mondtam még nem beszéltünk tetefonon.Lakhelye,munkahelye stb. meg van adva,de eddig nem nyomozgattam utána.Szinte biztos,hogy kamus,mert honnan tudta az öcsém nevét?
2017. jan. 27. 14:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A 21. Szazad kifogasa a mobiltelefonok vilagaban. Gondolom rendelkezik okostelefonnal, arra is van skype, szoval nem olyan kotelezo kellek az a webcamera. Persze ha van elolapi kameraja. :) szoval elegge gyanus ez az egesz, kiveve ha esetleg nem beszelt valami ismerosoddel akit kifaggathatott nehany dologrol (ugye bar vannak ilyen emberek) minden esetre kerdezz ra, hogy megis honnan tudja hogy hivjak az ocsedet, ha nem ad ertelmes magyarazatot vagy feltunoen mentegetozik akkor teljesen egyertelmuve valik a dolog.
2017. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az okostekefonját elejtette,megrepedt és nem látszik semmi az előlapi kamerájában...Együtt már sok,de egyenként hihetőek voltak a magyarázatai.Azt mondta én említettem,hogy hogy hívják az öcsémet,de emlékszem,hogy nem.Ezért gondolom,hogy olyasvalaki lehet,aki ismer.
2017. jan. 27. 14:53
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Közös képetek sincs fent az öcséddel, amin esetleg meg lennétek mindketten jelölve? Még az se kell, hogy ismerősök legyetek, elég ha egy közös ismerősnél van ilyen kép.

Persze az, hogy nincs webkamerája, szerintem is nagyon átlátszó kifogás, én is afelé hajlok inkább, hogy valami ismerős lehet. Már vagy 10 éve minden laptopba raknak kamerát, és az újabb telefonokban is van előlapi, jópár éve (tisztában vagyok vele, hogy nem mindenkinek van 2 éves okostelefonja, de ebben az esetben meg, még egy 15 éves asztali számítógéphez is lehet venni kb 3000 forintért kamerát). De még csak kamera se kell a skypehoz, elég, ha beszéltek, vagy akár telefonon. Hozd fel neki, és ha nagyon hárít, az már több, mint gyanús.

2017. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam, hogy az esetleges kamuprofiljához nem tartozik telefonszám, de ha van igazi profilja akkor a száma alapján rá tudsz keresni, és kiderül ki ő valójában.
2017. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!