Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változhatok vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változhatok vissza incelből normális férfivá?

Figyelt kérdés
Régen az voltam.

2020. nov. 28. 19:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%
10: Nem a 9-es vagyok, de válaszolok. Pl. 10 év sport a testért, pár év egyetem a szakmai fejlődésért, baráti kapcsolatok építése a szociális skillekért, munkahely váltás a jobb anyagiakért, stb. Persze lehet mondani, hogy "költözz külföldre, plasztikáztasd az arcod" és ki tudja még mennyi extrém változással járó dolgot, de ekkorát legyünk őszinték: átlagember nem szokott bevállalni csak azért, hogy csajozzon. Én sem fogok külföldre költözni csajozásért, mivel amúgy elégedett vagyok az itteni életemmel.
2020. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

11-es,ennek mi köze a nőkhöz?

Szép,amit felsoroltál,de nyilván azért csináltad,mert fejlődni akartál szakmailag,jobb testet szerettél volna,többet akartál keresni,összességében magadért dolgoztál.

9-es azt írta,mindent megtett,hogy legyen barátnője,én erre kérdeztem rá.

2020. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
12: Igen, magamért. Viszont gondolom egy magával összhangban, harmóniában lévő ember a másik nem számára is vonzóbb lesz. Vonzóvá válik, ennél többet nem nagyon tehet.
2020. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Vonzóvá válik, ennél többet nem nagyon tehet."


Azt akarod mondani,hogy nem kezdeményezel,csak passzívan várod,hogy valaki rád találjon?

Egy magabiztos ember valóban vonzóbb,de ez nem azt jelenti,hogy mindenkinek te kellesz majd.

(Hülye példa,de ez jut eszembe:Van aki cukrozza a mákos tésztát,más cukor nélkül szereti,én alles zusammen utálom.Ezért nem a mákos tészta a hibás,de én sem,egyszerűen nem jön be.)

2020. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14: Azt akarom mondani, hogy kezdeményezek, de egy-egy elutasítás után nem rohanok újra kezdeményezni. Nem erőltetem a dolgot és nem ezen görcsölök. Én nem tukmálom magam, ha nem kellek, hát nem. Egyedül is elvagyok. Évente 1-2 nő tetszik, ők válasz nélkül hagynak, így jártunk. Nagyon jó az analógiád. A mákos tészta nem tehet róla, ha nem eszik meg. Ő lehet bármilyen ízletes. Nyilván te sem, de azért a mákostészta sem szeretne kárba veszni :)
2020. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%

15:Összességében egyetértek,aki egyedül nem boldog,az párkapcsolatban sem lesz az,erőltetni/görcsölni meg nem érdemes,csak rosszabb lesz a helyzet.

De évente csak 1-2 nő tetszik?

Vagy lehetetlenül magasra teszed a mércét(Scarlett Johannson,vagy senki!),vagy nagyon keveset jársz társaságba,legalábbis olyanba,ahol nők vannak.

A válaszaid alapján kiegyensúlyozott embernek tűnsz,de így valóban "kárba fog veszni a mákos tészta",ha alig van,akinek engednéd,hogy egyen belőle. :)

(Nem azt mondom,hogy olyan nőkkel kezdj,akik nem vonzanak,csak szerintem túlságosan leszűkíted a lehetőségeidet.)

2020. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16: Kevés potenciális jelölttel hoz össze a sors. Eleve párkapcsolatban élő, "foglalt" nők részemről kizárva, 30 felettiként szingliből egyre kevesebb van. Néhány ezer fős alvóvárosban élek és nem tervezek költözni, valamint elég férfias szakmában dolgozom ahol kevés nő van. Kell, hogy megfogjon valami egy nőben. (ez nem feltétlenül a modellalkatot jelenti). Sok nőnek viszont eleve a tapasztalatlanság is kizáró ok. Mindez együtt elég kevés lehetőséget ad.
2020. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17:A párkapcsolati tapasztalat hiánya valóban komoly hátrány,az időt meg nem lehet visszaforgatni(és legyünk őszinték,egy idő után belekényelmesedik az ember az agglegény életbe).

Talán az elvált/özvegy nők közt kellene keresgélned,mondjuk 30km-es körzeten belül.Ha a gyerek kizáró ok nálad,az szűkíti a kört,de így sem lehetetlen feladat.A netes társkeresés eléggé lutri,de egy ismerősöm is így jött össze a feleségével.

2020. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nyilván te sem, de azért a mákostészta sem szeretne kárba veszni :)


És az a helyzet, hogy manapság a nők 99% a nem kíváncsi az ízletes mákos tésztára sem, max megkóstolja (egy csók), ha van helyette pizza, meg gyros, steak, stb.

2020. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!