Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogjak jómódú feleséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjak jómódú feleséget?

Figyelt kérdés
Szegény én sem vagyok, középosztálybeli, diplomás. Egzotikusnak mondható külsőm van, átlagos testalkattal. Akár látszatházasság is megfelelő. Kérlek csak komoly válaszokat!

2020. nov. 27. 18:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Puncs.hu-ra fel lehet regisztrálni. De amúgy szerintem gazdagabb társaságba kell járni és ott felszedni azokat a csajokat, akik nem kellenek senkinek. De mondjuk velük villogni nem nagyon fogsz, nekem van olyan ismerősöm, aki szép és fiatal is, de egyáltalán nem tud kommunikálni, mondjuk úgy fél órát hiszed intelligensnek, aki nagyon szégyenlős, aztán rájössz, hogy mindig ennyi a mondanivalója.


Vagy a másik lehetőség, hogy nagyon sok emberrel megismerkedsz és csak találsz olyat, akinek nem számít a külső...

2020. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi! És hol gyűlik össze a gazdag társaság?
2020. nov. 27. 19:47
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos vagy szerencsére, a nőknek több eszük van annál, hogy férfiakat pénzeljenek.
2020. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%

13:

Ezt rosszul tudod.

Üdv: egy válóperes ügyvéd

2020. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
Találni kell valakit, aki be tud vinni ilyen társaságba. Általában szoktak nagyobb bulikat szervezni, ott lehet ismerkedni, ha nagyon nincs ilyen ismerősöd, akkor tenisz klubok és egyéb drágább sport klubok, esetleg old timer autó kiállításokon, drágább hajóutakon, első osztályon a repülőn tudsz ismerkedni, ha eléggé társasági ember vagy.
2020. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
Keress nagyon sok pénzt, szerezz egy nőt és csinálj belőle jómódú feleséget. Szívesen😀
2020. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
En jomodu feleseg vagyok, csak ugye van ferjem.
2020. nov. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozom, hogy ezt a oldalt orvosok, állatorvosok, ügyvédek látogatják.
2020. nov. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17# Ezzel én is pont ugyanígy vagyok. :D


18# Mérnökökön nem vagy fennakadva, csak orvosokon és ügyvédeken?

2020. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem tudtátok?A GyK a Mensa-tagok kedvelt gyülekezőhelye.
2020. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!