Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 21 éves srác aki nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21 éves srác aki nem a saját szintjén próbálkozik és folyamatosan falakba ütközik a nőknél az mikor fogja megtanulni hogy így örökre szűz marad?

Figyelt kérdés
Egyik haveromról van szó. Nem minősül top csávónak, mi sem bizonyítja jobban, hogy 3 év Tinderezés után mindösszesen 14 kedvelés és 5 egyezés. Viszont a kedvelői nem az esetei (Golddal kiderült) az egyezések pedig érdemben sosem jöttek létre, mivel a srác szociális skilljei is a béka segge alatt vannak. Viszont folyamatosan azokra a nőkre megy rá akikre kb. az összes létező férfi 20 és 60 éves kor között rámegy. Eddig nagyjából 300 elutasítása volt és továbbra sem hajlandó engedni. De már egyre frusztráltabb... Mégis mikor okul ezekből?
2020. nov. 23. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nincs sok esze, soha.
2020. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mikor okul, de kéne pénzt keresni, meg normálisan öltözni, és keresni egy MILF-et, aki megdugja!
2020. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
2027. szeptember 17-én fogja megtanulni. Szerintem.
2020. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

3 év Tinder után nem törlte még azt a vackot? Én 1 hét Badoo és rtl randi után töröltem magam onnan.

A vicc, hogy élőben sokkal szebb nőkkel jöttem össze, mint akik ott még válaszra sem méltattak. Mi ebből a tanulság? Ha nincs profi fotósod, ne online próbálkozz...


A srácról meg annyit, hogy nem is akar ő valójában párt. Jó neki ez a kényelmes helyzet, barátnőt is csak úgy tudna elképzelni, ha ebbe a mostani menetrendbe beilleszkedne. Nincs miről beszélni, majd ha hajlandó változtatni, lesz eredmény.

2020. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
5 match-bol hogyan lett 300 elutasitas? Egyebkent akit 300 no elutasit, ott mar nem kell teszt a Tajgetosz pozitiv megallapitasahoz.
2020. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen hülye akkor sose lesz neki senkije. Ha szarul nézz ki akkor ugyan azt a kategóriát ostorozza de elsőben! Akkor se a neten.
2020. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 es a profi fotós is kevés önmagában.

5ös attól függ milyen 300 nő.ha szintje feletti akkor nem életképtelen.ha nagyon gáz nők akkor elég gáz ő is de miért lenne taiegetosz.nem az ókorba élünk buz ikám.nem arra irtam hogy attól függ hogy taeigetosz pozitiv hanem hogy szerencsétlen e

2020. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!