Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még úgy lányt taláni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még úgy lányt taláni ha nem volt még párkapcsolatom 24 évesen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezt egyből úgy sem tudják meg a lányok, viszont azt hogy nincs benne rutinom azt egyből észre veszik.

Nem is randiztam még.

Annyira bonyolultnak tűnik ez az egész párkeresés.


2020. nov. 22. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát de ebbe milyen rutin kell? Ha vlk megtetszik nem jön ösztönösen ha nincs vlm elcseszett lelki nyomorod v csaladi mintad h udvarolsz neki? Elhivod vlhova randizni? Miért kell ezt annyira túlgondolni?
2020. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Állj a tükör elé! Hogy nézel ki? Van zsír rajtad? Ha igen- onnantól a lányokat el is felejtheted.
2020. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 es. Nincs, pont hogy vékony vagyok.
2020. nov. 22. 11:32
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ilyen idos korra, aki kihagyott egy evtizednyi kotetlen ismerkedest, az mar jo esellyel egyedul marad. Kevesen hajlandoak annyit dolgozni magukon, hogy parkapcsolatra alkalmasak legyenek.
2020. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem fejleszted magad a csajozással kapcsolatban? Rengeteg könyv, cikk, anyag létezik a témában. Miért nem olvasol arról hogy kell csajozni, hogy ne legyél ilyen fogalmatlan.
2020. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Bonyolultnak tűnik? 13 évesen már elkezdik azok bonyolúltabb dolgokra képesek mint te? A legutolsó tanulatlan suttyó paraszt is képes randizni, kapcsolatból kapcsolatba ugrálni vagy épp családot alapítani. Ha nekik nem annyira bonyolult akkor neked miért?

Úgysem lesz tökéletes, de még csak az sem biztos, hogy elég jó. De ez az élet rendje. Ha másért nem is, a változás magáért fog félresiklani.

Egy dolgot érts meg. Ha nem ebben a cipőben lennél, találnál másik cipőt amiről úgy éreznéd, nagy hátrány. Ez belőled jön. Nincs általános igazság, sem preferencia. Vannak dolgok, amik a legtöbb embernek bejönnek, de az sem általános érvényű. És ez valamennyi jelzőre igaz, amit csak fel tudunk sorolni.

Na és aztán, hogy nem voltál még randizni, vagy nem volt kapcsolatod... Kiküszöbölhető. Beszélsz a csalódásaidról, ha nagyon muszáj. Illetve kicsit színezed a dolgot... hogy neked még csak futó ismerkedéseid voltak. Azt, hogy nem voltál még nővel nem kell hangoztatni. Valószínű a büdös életben nem derül ki ha nem hozod fel. A randizáshoz meg amúgy sem lehet elég rutinosnak lenni.. már ha izgulós típus vagy. Aki meg flegma.. az meg már akkor is az volt, mikor még életében nem volt hasonló szituban.

2020. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Találni.....grrrr ez a feelfogás.Egyszerű a dolog normális életet élsz,normálisan viselkedel találsz pár kedvedre való lányt rájuk startolsz lehetőleg egyszerre 1re. Ha szerencséd van szingli ha még nagyobb tetszel is neki.

Ha extra nagy szerencséd van, akkor te rád hajt rád egy normális lány. Nem rosszak a társkeresők ,de nem csodatévő helyek,nem kell erőlködni.

2020. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit csináltál az utóbbi 5-10 évben? Miért hagytad, hogy így elteljen a fejed felett az idő?
2020. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem a kérdező vagyok de talán ide illik. Én pl 29,5 évesen vettem egy szép autót hitelre. 30,5 évesen(1 hét hijján 1év) múlva baleseteztem. Kórház,lábadozás táppénz,ügyvéd ,bírósági büntetés. Csajozgattam(igen gattam!) de kevésnek éreztem magam egy normális nőhöz. Se autó se saját ház ,mamahotel 30fölött majd 1,2milliós tartozás.....kelet M.o.-i megyei átlagos fizetés melett nehéz talpra állni. Most mondja valaki nem számít az autó,volt autó voltak randijaim biztos az adott önbizalmat.

Ja nem vagyok jó pasi.

2020. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, találhatsz és semmit nem jelent hogy eddig nem volt.

Ha nincs önbizalmad vagy félelem, bármi tart vissza, mehetsz szakemberhez.

2020. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!