Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mindenképpen szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mindenképpen szeretnétek megtudni biztosra, hogy volt-e már a férfinak barátnője, akivel ismerkedtek, mielőtt arra a döntésre juttok magatokban, hogy járnátok vele szívesen?

Figyelt kérdés
2020. nov. 20. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

1.: Az látszik rajta.

2.: Mi az, hogy volt barátnője? Szexelt már, vagy járt is vele?

2020. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Én ismerkedtem már olyannal, akinek nem volt még barátnője 28 évesen, de annyira félt a nőktől és annyira nem fértem bele a megszokott szingli életébe, hogy hagytam a francba. Mikor azt mondta, hogy neki fontosabb, hogy minden nap sportoljon, egy napot se hagyhat ki, mert ez neki fontosabb, minthogy talizzon velem, vagy hogy most olvasni akar, ezért nem tud velem talizni, meg hogy ő nagyon ideges nő közelében, ezért fél randizni, akkor azt mondtam, hogy oké szia.

Szóval a kérdésedre a válasz, szerintem előnyös, ha valakinek már volt párkapcsolata.

2020. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2: fordítva ülsz a lovon. Nem azért volt ilyen a srác, mert még nem volt párkapcsolata, hanem azért nem volt még párkapcsolata, mert ilyen.

Nem az számít, hogy hány nővel bújtál össze, hanem, hogy megfelelően vagy-e szocializálva. Amit a kettes írt, hogy fél a nőktők, na, az a pasi nincs megfelelően. Szóval dolgozni kell azon, hogy emberi kapcsolatok természetesek és a prioritásaid rendben legyenek.

2020. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En vonzom/vonzottam az ilyen elfojtott szexualitasu pasikat uh mindig aggodom h kivel sodor ossze az elet. Huszas eveim elejen több olyan emberrel is ismerkedtem akinek meg nem volt bnoje. Az egyikuknek kiderült vallasi okokbol, ott pl ramatyul ereztem magam, egy masiknak meg a nagyon alacsony onbecsulese miatt, ott úgy ereztem hogy extran kell tepernem erte es o kb szerelmi vallomast var ismerkedeskor. A ket utolsó kapcsolatomban kifejezetten megnyugvas volt h tapasztaltabbak meg ha a mostani paromnak csak egy hosszabb kapcsolata volt is
2020. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Mit számít hogy volt e már barátnője valakinek?

Nem változtat semmin. Ugyanúgy lehet, hogy szar lesz vele NEKED, ha volt már valakije és akkor is lehet jó, ha még nem.

Van olyan ismerősöm akinek 15 évesen volt csaja utoljára...

most 26.

Akkor ő okés, de pl. aki 22 és még nem volt soha csaja az meg nem?

Elég érdekes logika ez...

2020. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
azért ha valakinek nem volt még semmilyen kapcsolata, az sokat elárul róla. Vagy nagyon válogatós vagy tényleg nagyon gázos...
2020. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Akkor nőt találni is olyan mint állást.

Kiírják "legalább 5 év szakmai tapasztalat" és te elmész mindenhova, de sehova nem vesznek fel, mert mindenhova kell szakmai tapasztalat. Így lényegében nincs is lehetőséged szakmai tapasztalatot szerezni...


A nőknél pont ez a helyzet. Nem lehet barátnőd, mert még nem volt barátnőd, és ezért mindenki elutasít.

Ez egy ördögi kör...

2020. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 ez annyira így van, hogy egy átlag férfi mikor állásinterjúra megy, az pont olyan mintha randira menne.

Minden állásinterjú után eszembe jut hogy hú de ismerős ez :) és fordítva is.

2020. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

#7

Azert ez inkabb arrol szol h mikor szuz a pasi es mikor nek volt meg bnoje. En sokaig szuz voltam es bizony bizony egy ido utan mar ciki volt felvallalni hogy 25 evesen meg mindig nem szexeltem senkivel. Aztan amikor tulestem rajta az akkori parommal utana mar nem voltak ilyen gatak benne ismerkedeskor. De en sajat peldambol tudom hogy nekem volt gondom a szexualitassal. Sztem nem nehez azt feltetelezni hogy egy olyan pasi akinek mondjik a 20 as evek kozepere se jon ossze egy bno vagy szex vagy vallasos vagy lelki es egyeb problemakkal kuzd. Az en mostani parom (en vagyok a nő) pl evekig depresszios volt es ugyan voltak kalandjai de nem volt hosszu tavu kapcsolata. Aztan pont elottem volt egy. Nala pl megertettem hogy miert csak egy ex van es a legtobb kalandja foglalt nokkel volt. Nem iteltem el nem rottam fel neki de ez is igazolta h bizong a parkapcsolati elköteleződésnek es a kesoi szexualis elmenyeknek is van valami oka es jelzeserteku. Uh igen sztem lehet ez alapjan valogatni mert valakinek ez belefer valakinek meg nem. En nem akarnek mar kozel harmincas fejjel eselyt adni valakinek akinek nulla tapasztalata van nert az 'igy fair'.

2020. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!