Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lesz a sorsa azoknak a 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a sorsa azoknak a 30 körüli, szűz inceleknek, akiket már a prostituáltak is kiszelektálnak, és nem fogadnak?

Figyelt kérdés

Bizony manapság már akkora férfitöbblet van, annyira tudnak válogatni a nők a sok férfi közül, hogy rendes ingyenes barátnője, csak a nagyon jóképű férfiaknak lehet. Csúnyácska barátnőjük is csak a jóképűeknek. Az átlagos külsejű férfi már teljesen esélytelen normális barátnőre, az már csak a prostituáltaknál próbálkozhat. Igen ám, csak itt még nincs vége... az átlagos aluli, ne adj isten a ronda férfiaknak semmi sem jut. Mivel már a prostituáltaknak is annyi jelentkezőjük van, hogy elkezdtek válogatni a kuncsaftok közül. Tehát, már sokan nyíltan ki is írják az adatlapjukra, hogy nekik nem felel ám meg mindenki, előtte elvárnak egy rövid randit a jelentkezővel és csak akkor jöhet az ágyjelenet ha téged választott ki azon a minirandin a többi jelentkező körül. Ami max átlagos 10/4-6-os pasiknak sikerülhet átmenni ezen a teszten, aki ez alatt van, az már a prostiknál is elbukik. Hiába van pénze, nem fogadják.

Az ilyen férfiakkal mi lesz? Akik mondjuk már 30 évesek és még szüzek a külsejük miatt, ráadásul mivel a magyar fiatal nők 30-40%-a már kiköltözött külföldre, külföldi pasihoz, meg eleve is több fiúgyerek született Mo.-n, ezért a nők már ennyire elszálltak. Ennyire válogatnak. Emlékszem volt az a régi amerikai film "40 éves szűz" néven, amiken jókat nevettünk. De 10 év múlva ez tömeges valóság lesz? A magyar férfiak mintegy 30-40%-a bizony 40 éves szűz lesz?



2020. nov. 9. 12:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%

Hát figyelj, nekem ez új, hogy a prostik is randit várnak el és válogatnak, szerintem te valami luxus bigékre gondolsz, de mindegy is.


Én is szűz vagyok és 30, de nem ezen kesergek, hanem edzem, nem nézek ki rosszul, és vagyok annyira intelligens, hogy ha arra kerülne a sor, átmenjek egy ilyen "randi" szűrőn. Bár szerintem ez úgy kamu, ahogy van.


Azok a lúzerek, akik állandóan ezen keseregnek, de ha már ennyire zavarja őket, akkor sem merik megemelni a hátsójukat és elmenni valakihez.


Ha akarnék, már holnapra találnék ilyet, de ennél igényesebb vagyok.

2020. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
93%
Netes társkeresőn és diszkón kívül megyek mindenhova, és nem látok férfitöbbletet.
2020. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Én nem erre fogom a sikertelenségem, hanem egyszerűen EZ a magyar valóság. Kevés a nő, mert leléptek külföldre, és itt meg feltorlódott a férfitöbblet.

Ez kb. olyan mintha azt mondanám egy tüdőgyulladásos, vagy éppen egy koronavírusos betegnek aki ott van a lélegeztetőgépen, hogy szánalmas hogy erre fogod, hogy nem tudsz dolgozni.

Ez egy adott tény. A férfiak önhibájukon kívül vannak ilyen helyzetben.

2020. nov. 9. 13:08
 14/34 anonim ***** válasza:
97%

Milyen érdekes,hogy az ismeretségi körömben senki nem ezt tapasztalja.

Ha ez így lenne ahogy állítod akkor Magyarországon nem lennének szingli nők.:D Pedig rengeteg van...akkor velük mivan?

Ne hasonlítsd össze egy betegséggel,hogy nem tudsz csajt találni.A kettőnek semmi köze egymáshoz.

2020. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

"Magyarországon nem lennének szingli nők.:D Pedig rengeteg van...akkor velük mivan?"

Magyarországon nincsenek szingli nők, legalábbis olyanok nincsenek akik ne a saját döntésük miatt lennének szinglik. Minden nő ujjráta jutna 10-100 pasi.

Na erre cáfolj rá valahogy

2020. nov. 9. 13:25
 16/34 anonim ***** válasza:
71%

De milyenek? Kiéhezett alkesz Pistáék a kocsmából megfarkalnának, de ezt te komolyan irigyled tőlünk?

Normális párkapcsolatra sokkal rosszabbak az esélyeink, mint nektek megdugni valakit.

2020. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
89%

Hirtelen “csak” 3 közeli barántőm fel tudom hozni példaként aki szingli és nem a sajat döntéséből.

És egyik sem csúnya.

2020. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

17-es: Hát akkor vagy Brad Pitt-re várnak személyesen, vagy valami vámpír pasira az egyik szintén amerikai filmből. De egyik sem fog eljönni ide Magyarországra.

Csak az ilyen vicckategóriás elvárású nők szinglik. De ezekkel nem sokra megyünk.

2020. nov. 9. 14:14
 19/34 anonim ***** válasza:
97%

"Tehát, már sokan nyíltan ki is írják az adatlapjukra, hogy nekik nem felel ám meg mindenki, előtte elvárnak egy rövid randit a jelentkezővel és csak akkor jöhet az ágyjelenet ha téged választott ki azon a minirandin a többi jelentkező körül."


Úgy írod ezeket a hülyeségeket, mintha nem tudná bárki megnézni a rosszlányokon, hogy nincs ilyesmi kiírva senkinél :D

2020. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Sok normális nő is szingli.

Attól mert nem jön mindenki össze bárkivel még nem jelenti azt,hogy vicc kategóriás elvárásai vannak.

Nem mindenki akar belemenni egy szar kapcsolatba csak azért,hogy legyen valaki.

2020. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!