Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt nőként, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt nőként, hogy a férfiak sokkal egyenesebbek?

Figyelt kérdés

Biztosan egy alapvető intelligencia is kell ennek felismeréséhez, de én azt látom, hogy a férfiak maximum akkor és azért hazudnak vagy taktikáznak, hogy megkaphassák a kiszemelt nőt. Néha nagyon erőltetett, időnként egész ügyes az illető pasi az illúziókeltésben. Amíg ennek tudatában vagy, nőként teljes mértékben te irányítod az események folyását.


És talán pont ezért, de mi nők sokkal inkább hajlamosak vagyunk az ebből származó előnyöket maradéktalanul kihasználni. Ha egy férfi megmozgat minket szexuálisan, akkor a neveltetésünk és a félelmeink szabhatnak csak gátat annak, hogy ágyba bújjunk vele, akár úgy, hogy pontosan tudatában vagyunk annak, hogy több úgysem lesz vagy maximum anyagi előnyök biztosításával tudnánk magunkhoz láncolni az adott pasit. Azt is csak ideiglenesen és az megalázó lenne ránk nézve.


Ha viszont nem, de baj sincs vele és kitartóan udvarol, akkor előbb-utóbb elgondolkozunk rajta, hogy talán jó lesz még az a férfi valamire. Lehet, hogy csak ártatlan szívességekre kérjük meg, hogy szereljen meg ezt-azt, de vannak nők, akik messzire mennek és ha látják benne, csúnya kifejezéssel élve az idomítható jószágot, akkor még ritkán de szexre is hajlandóak vele az általa biztosított előnyökért és életszínvonalért cserébe. És itt nem gazdag pasikra kell gondolni, sok lánynak az is elég, ha egy átlagos fizetésű munkás fiúval összejön mert vagy nem akar egyáltalán dolgozni és úgy gondolja, hogy ha gyereket szül akkor pár évig meg van oldva a gyes, vagy ha ennyire messzire nem is megy, de kényelmesebb ketten fizetni egy albérletet, hát még ha a férfihez be lehet költözni.


Lehet, hogy van bennem egy kis gender-identitászavar, ezért érzek szolidaritást a férfiakkal?


Ti hogy látjátok ezt a dolgot? Azt is írjátok, hogy férfiak vagy nők vagytok!


28/L (szociológus)



2020. nov. 7. 17:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell semmi letagadni, de az egyenesség pont olyan dolog, ami nem nemekre jellemző, hanem egyénekre. Az agresszió magyarázható hormonokkal, egyes munkák végzése fizikai erővel, de az egyenesség egy tanult viselkedés. És mint írtam, egy sztereotípia, hogy a férfiak megcsalnak és hazudnak. Tehát várom a válaszod: egyetértesz ezekkel a sztereotípiákkal?
2020. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Ja, hogy ez így megy. Kezdhettük volna ezzel is! Amelyik sztereotípia számodra kényelmes, az oké és arra van magyarázat, de ami nem kényelmes, az nincs úgy.

Az agresszió is ugyanúgy magyarázható a tanult viselkedéssel, mint az egyenesség. A hormonok ugyanúgy hatnak az agresszióra, mint az egyenességre is. Sőt, eleve az agresszió is része valamilyen szinten az egyenességnek, mivel így könnyebben konfrontálódik az ember.


A kérdésedre válaszoltam ám. Ha már, te számonkérted a kérdezőt, akkor tanárként nem tűnt fel? Vagy az oktatás már nálad is elindult a lejtőn?

"Amúgy a sztereotípiák egy részével természetes, hogy nem ért mindenki egyet"

2020. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
9%
Látom, veled nem lehet értelmesen társalogni. Megsértődtél. Na de sebaj. Az egyenesség sokszor ezzel jár. Érvekre ne is válaszolj, mert nem tudsz. További szép estét.
2020. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#22

Ja hogy az ugy megy hogy csak arra reagalsz a masik erveibol ami neked tetszik. Haha


Egyébként a szociologia statisztikákra es kutatasokra epit. Pont ezért nem hiszem el a kerdezonek en pl a foglalkozasat mert pont szembemegy a tanulmányaival azzal h nulla hivatkozassal saját tapasztalataira alapozva altalanosit.

29n

2020. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egyetértek teljesen. Pont ilyenekbe futottam bele... odáig voltam több nőért is, sokáig udvaroltam nekik, vegul megkaptam őket... azt hittem király vagyok mert elértem amit akartam és megkaptam a hőn áhított gyönyörű nőt.


Majd csalódtam bennük mert nekik csak egy pótlék voltam amig nem találtak egy jopp partit.

2021. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!