Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, egy új kolléganőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, egy új kolléganőm nem régjobbra húzott Tinderen mielőtt a valóságban megismertük egymást. Hogy közelítsek hozzá ha én már szinte biztosra tudom hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tinder Pluszom van és látom még matchelés előtt egy listában, hogyha egy nő jobbra húzott és én gyakorlatilag abból a listából választom ki, hogy én kit húzzak jobbra. Pár hete volt köztük egy lány, akivel most kollégák lettünk. Őt nem húztam jobbra még Tinderen, nem matcheltünk, mert úgymond van miből válogatnom és egyszerre csak max 2-3 nővel szeretek beszélni, amikor még nem fordultak komolyra a dolgok. A valóságban viszont elkezdtünk beszélgetni a csajjal és jó néhány jelét látom annak, hogy tényleg tetszem neki. Nagy szemekkel néz rám sokszor, személyes dolgokat kérdezget, ilyesmik. Máskülönben nem mondanám csak ebből 100%-ra hogy tetszem neki, de ugye ezt a Tinder is megerősíti, ahol nem tudja, hogy tudom, hogy jobbra húzott.


Szóval én mindkettőnknek jót akarok, szeretnék vele jobban megismerkedni, mert amúgy kívül-belül az esetem. Kérdésem, hogy felhozzam neki a Tindert, hogy "Amúgy láttam, hogy Tinderen jobbra húztál." -utalva ezzel arra hogy tudom bejövök neki? Vagy inkább ezt teljesen hagyjam, sose említsem hogy láttam Tinderen és a valóságban hajtsak rá? Az ösztöneim azt súgják, hogy ne említsem a Tindert és csak ismerkedjek vele természetes módon, de gondoltam megkérdezem mások véleményét is erről.


2020. nov. 4. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne említsd a Tindert!
2020. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj természetes módon, ne említsd a tindert! Max később, ha összejöttek, fél évet együtt jártatok és sztorizgattok.
2020. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mond. Ha komoly kapcsolat lesz köztetek, később elmesélheted neki.
2020. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson!!! Es azt nehez kimagyarazni, miert nem huztad jobbra.

Kozeledj hozza ugy, mintha mi sem tortent volna.

2020. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!