Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves vagyok, társasági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves vagyok, társasági élet nélkül torodjek bele hogy nem lesz senkim már?

Figyelt kérdés
Nincs egy olyan ember se akivel mehetnék bárhova, így fogalmam sincs merre kéne keresni egy olyan személyt akivel lehetne tervezni, így szinte csak neten van lehetőségem ismerkedni, de az nem a legjobb. Ki érzi hasonló helyzetben magát? Tudtok írni valami ötletet?
2020. nov. 3. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
"30 éves vagyok, társasági élet nélkül torodjek bele hogy nem lesz senkim már?" - kérdező, az már átfutott az agyadon, hogy teremtsd meg a társasági életed inkább? Énn így tettem anno, és 33 évesen simán találtam társat.
2020. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
néger, cigány ,zsidó,arab vagy? Ha nem akkor ne sírj!
2020. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Barátság hosszú idő alatt épül fel, együtt töltött idő, segítség nyújtás, közös érdeklődés, nem várhatod egyik pillanatról másikra sok barátod legyen. Idő alatt sok ember lemorzsolódik, ezért szükséges minél több embert ismerj meg, hogy sikerüljön olyan emberekkel körülvenni magad, akikkel jól érzed magad. Nőkre ugyanúgy érvényes, sok elutasításod lesz, de ha tovább keresel nagyobb eséllyel találsz párt.

Mi az oka, hogy nincs társasági életed? Aktívan ismersz meg új embereket? Mit csinálsz a szabadidődben?

2020. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!