Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes emberek hogy csinálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes emberek hogy csinálják hogy ezt? Könnyen ismerkedésre gondolok.

Figyelt kérdés

Előre leszögezném nem panaszkodni akarok és nem az irigység szól belőlem, inkább -ha lehet ezt így mondani- tanulni szeretnék:D


Elég sok ismerősöm van akik gyakorlatilag folyton kapcsolatban vannak. Szakítás és rá pár hónapja új.


Van egy távoli ismerősöm, nálam nem sokkal idősebb csaj (én 20 vagyok) és van már egy 3 éves gyereke. Nemrég láttam a neten hogy a vőlegényével nincsenek együtt (max pár hónapja) és már új pasija van meg az exének is új barátnője. Szépek mindketten de valahogy nekem ez olyan hihetetlen hogy ilyen hamar találnak új partnert.


Szinten ismerős lány régen nagyon jó barátnők voltunk mostmár csak a neten követjük egymást, ott látom mi van vele. Nemrég meg együtt volt az exével, kb 2 hónapja lehetett vége (ahogy megszűntek a posztolgatások stb) már új palija van.


Termeszetesen nem látok bele mások életébe, nem ítélkezem sőt kíváncsi vagyok hogy hogy csinálják?


Alapvetően közvetlen vagyok, jól kijövök az emberekkel, ronda sem vagyok és nekem mégsem megy így az ismerkedés mint a karikacsapás. És nem arra vágykm hogy kapcsolatból, kapcsolatba ugrani, de valami már összejöhetne:D


Akiknek ez így megy ők hova mennek és hogy csinálják?



2020. okt. 23. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak pont azért romlik meg a viszonya, mert már pl. kacsintgat a munkahelyen a nőre valaki más. Megromlik a kapcsolata, szakít, a munkahelyivel meg összejön. Nagyon sokan így vannak.
2020. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, en is pl altalaban munkahelyen ismerkedem, ahol eleve konnyen kialakul a jo viszony, es ha szingli vagyok, akkor nem nehez ezt rovid ido alatt magasabb szintre emelni. Tehat altalaban amikor szakitok, olyan emberrel jovok ossze utana, aki addig is szimpatikus, vonzo volt, nem pedig arrol van szo, hogy egy het alatt talalok valami vadidegent akivel osszejovunk.
2020. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Te jobban válogatsz...
2020. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem görcsöltem rá soha az ismerkedésre. Kimaradtak a tinikori nagy szerelmek, de nem különösebben aggódtam azon, hogy tapasztalatlan vagyok. Hét éve, egy rendezvényen ismertem meg a az első barátom, mára a férjem. A többnapos rendezvényen kezdtem beletanulni abba a szervező szerepkörbe, amit átvettem később, így sok időt töltöttem a többi szervezővel, a férjem is köztük volt. Hamar szimpatikusak lettünk egymásnak, a férjem nem is félt kimutatni, hogy nagyon érdeklem őt. Elhívott sörözni meg fagyizni. A hivatalos program után minden este együtt lógtunk, beszélgettünk. Csak jól éreztük magunkat, akkor még nem gondoltuk hogy ez komoly lesz. Szép lassan, úgy fél év alatt alakult ki az egész. Szóval, tapasztalatom szerint ez akkor tud jól működni ha az ember nem görcsöl rá arra, hogy mindenáron párt akar találni.
2020. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
jól szocializáltak
2020. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Van vmi kisugarzssuk amire a pasik beindulnak,jó szxet latnal bennük az ágyban.
2020. okt. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!