Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy introvertált, befelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy introvertált, befelé forduló embernek, akinek sose volt barátnője, való a prostizás, vagy az is csak a társasági embereknek való inkább?

Figyelt kérdés
Ugye a prostizáshoz is kell egyfajta bátorság, férfiasság nyilvánvalóan, szerintetek egy visszahúzódó ember felejtse el a prostizást is?

2020. okt. 23. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem introvertáltság vagy extrovertáltság kérdése, hanem inkább azé, hogy vagy-e annyira ösztönlény, hogy élvezetet láss ebben.


De gondolom ha beszari vagy, akkor az még egy extra gát lehet.

2020. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
1: Nem biztos, hogy ösztönlénység, hanem inkább kíváncsiság. Majd' 35 évesen urambocsá' jó lenne tudni, milyen érzés valaki fenekét megfogni, vagy hasonlók. Én is gondolkodtam már a prostin. 40 felett jön majd az impotencia, félek, hogy addig-addig várja az ember a "csodát", hogy eltelik az idő és már ha akarná sem tapasztalhatja meg, milyen a szex.
2020. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
A társkeresés útján való elindulásban pszichológus sokat segíthet azzal hogy rávezet: mit tegyél, mi az amit tenni szeretnél de nem mersz, az elindulással kapcsolatos félelmeket is meg lehet beszélni vele.
2020. okt. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, jól kell választani szerintem, mert sok az igénytelen. Még a jó értékelés sem garancia a minőségre. Egyszer jártam úgy, hogy gyönyörű volt a lány a képeken, jó értékelései voltak, de a helyszínen már más volt minden. A lány nem hasonlíott, a lakás igénytelen volt és a barátnője is ott volt, le is léptem mielőtt bármi történt volna. Tehát ha rossz tapasztalatod lesz, utána lehet csak gátlásosabb leszel. Szerintem nem mindenki tudja élvezni, főleg ha rágörcsöl a dolgora, akkor szinte biztos, hogy nem, csak pénzkidobás az egész.
2020. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Maximum egy nagyon kicsi bátorság kell hozzá, addig lesz gáz, amíg be nem mész az ajtón, utánna már megnyugszol, persze csak ha nem valami idióta prostit fogsz ki.

Való az mindenkinek, aki nem sűrűn jut nőhöz, inkább járjál hozzájuk, mint 5 év mulva a pszichiátriára.

Nem ismeritek egymást, ráadásul ők nem tudják, hogy visszahúzódó vagy!

2020. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván van a prostikra igény különben nem léteznének. Sokan vállalnak szüzesség elvételt. Megjegyezném még az az is könnyen lehet hogy tisztábbak mintha valami bulis félrészeg csajjal csinálnád. A prostik sokan azért ellenőriztetik magukat. Míg egy bulis csajon meg lehet végig megy a fele kan ismerőse.


Látod írtad hogy félénkebb vagy. A társadalom már az első kommentben megbélyegezett emiatt. Esze ágában sincs megérteni a helyzeted vagy segíteni vagy csak pár jó ösztönző szót írni.

2020. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3


Te tisztában vagy azzal, hogy mennyibe kerül manapság egy pszichológus?

2020. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Introverált férfinak introverált nő való nem prosti.
2020. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a prosti nem válogat, mindenkinek bátran ajánlható, ha visszahúzódó a férfi, akkor is
2020. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!