Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Járnátok olyan nővel, akinek ilyen a hasa?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 17. 09:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
50 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
(Aki nemre szavaz, menjen a tükörhöz és oldalról nézze meg a sajátját, ha nem ilyen akkor jogos, ha ilyen akkor pedig ne itélkezz)
2020. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem, fúj, undorító.
2020. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
#1: ezzel a logikával csak olyan nővel járjál, akivel minden téren megegyezel vagy túlteljesíted. Ez nevetséges hozzáállás.
2020. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak a hassal van itt gond.
2020. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

#3: ha külső alapján egyből elítéled, mikor te se vagy jobb, akkor ezzel a logikával, pedig csak olyannal jöhetsz össze, aki minden téren jobb nálad, viszont így meg miért lenne veled!?


Lehet modell alkatú a csaj, de ha vákum van a fejében, max a szívó erő lesz jó.

2020. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%

#5


Ennek a nőnek az arca sem szép, tehát még ha Ashley Graham-os arca lenne, meggondolnám a dolgot, ráadásul ordít róla, hogy nem egy észlény, aki valamelyik egyetem professzornője, hanem inkább Juli néni, a zöldségesből.


Na, most már elegendően megindokoltam, hogy miért kuka a nő.

2020. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván van ettől szebb látvány, de biztos nem ez lenne a fő szempont nálam, ha egyébként emberileg megfelelő lenne számomra.

Sokkal inkább egy ilyen külsejű, de jó kedélyű nő, mint egy botsáska, aki egy fél adag ételt nem eszik meg anélkül, hogy ne vergődne a kalóriákon vagy a külsején.

2020. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

A has volt a kérdés, a kép amúgy internetes, valami kamu fogyasztós oldalról.

[link]

2020. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Nincs vele semmi gond.
2020. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Én kérek elnézést...

Többnyire nem úgy választottam eddig párt, hogy

Hé! Hadd nézzem a hasad...bocs mégse jössz be!

2020. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!