Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon mennyi fizetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyi fizetéstől reménykedhetnek a férfiak hogy legalább átlagos nő összejön neki társkereső oldalakon vagy a való életben?

Figyelt kérdés

Csak jó fizetés kell hozzá?

Vagy autó is?

Lakást már nehezebb felmutatni főleg Nyugat-Magyarországon mert ott eléggé elszaladtak az árak a fizetésekhez képest.

Normál nőkre gondolok nem a tinder sztárnőire.

Arra megvan a szakosodott férfigárda. Akik úgyis taccsra vágják őket.

Nekünk azokkal szemben semmi esély.

Na de kedves válaszírók a normál nőknek mi kell abból amit egy normál pasi feltud mutatni?



2020. okt. 11. 16:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%

"Nettó 500 ezer?Meg 600 ezer??


Persze biztos van pár ember akinek ennyi a nettója itthon de ennek majdnem a harmadát keresi egy irodában ücsörgő nő is aki egész nap nyomkodja a számítógépet meg melóidejében a facebookját nézegeti."


"Én ehhez képest pesten nettó 2-300 ezres fizukról tudok majdnem minden munkakörben...és azért dolgoznak is a srácok reggeltől estig."


Tehát a nők irodában ücsörögve, facebookuzva megkeresik a 200 ezret, míg a srácok reggeltől estig keményen dolgoznak a 200-300 ezerért. Akkor valamit jobban tudnak a nők.

2020. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%

Az a lényeg nálam, hogy a pasi tudja magát(!) eltartani és férjen bele neki, hogy a közös programjaink felét kifizeti.

Nem érdekel, hogy van-e saját lakása (szülőkkel nyilván ne lakjon együtt, de az albérlet engem nem zavar), van-e kocsija (nekem van, használjuk azt) és kicsit se mozgat a bankszámlája nagysága, amíg nem kell tőlem kéregetnie.

Jelenleg a párom fizetésének másfélszeresét viszem haza és egyáltalán nem zavar.

2020. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem a fizetéstől függ, inkább az életszakasztól. 18-25 évesen még inkább az érdekli a nőket, hogy jóképű, humoros, okos legyen a férfi, mert nekik az élmények, a szórakozás, a szex a fontos, később a külső háttérbe szorul, lényegesebbek lesznek a praktikus szempontok. Van-e lakás, kocsi, biztos egzisztencia, mert ha gyereket akarnak, ezek kelleni fognak, és egy hosszabb kapcsolat is nehezebben működik, ha máról holnapra élnek. De azt tapasztaltam, hogy az emberileg értékesebb nőket nem a fizetés izgatja. Nekik elég az, ha nem rajtuk élősködik a férfi, és nem teszi tönkre a kapcsolatukat az anyagiakkal való kétségbeesett küzdelem. Ehhez pedig elég 250-300e Ft is.
2020. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%
A barátom munkanélküli. Ezután találd ki hogy mennyi fizunak kell lenni... istenem.
2020. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

14.


Most nem azt akarom mondani, hogy ilyen nincs, vagy bármi ilyesmi - de mikor találkoztatok akkor valószínűleg nem volt az. Ha utólag veszti el az állását akkor már nem feltétlen számít főbenjáró bűnnek, de ha az elején is így indít valaki, akkor szokott gond lenni.

2020. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%
Nekem csak 140 a fizum, és nem átlagos a barátnőm.:) És nem vagyok adonisz. Érteni kell a nőkhöz, nem nyavalyogni.
2020. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
13%
Vagy csak kihasználni az "anonim oldalon bármit lehet mondani" elvet.
2020. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt várom el, hogy a közösen felmerülő költségesk ráeső részét fizetni tudja és kijöjjön a pénzéből. Ezen felül nem érdekel, mennyit keres. Nem ragaszkodom ahhoz, hogy legyen saját lakása, hiszen a későbbiekben, ha a kapcsolat komolyra fordul, akár együtt is vehetünk, viszont ahhoz ragaszkodom, hogy ne a szülőkkel éljen. Autó nálam nem lényeg. Nekem sincs, nyilván nem várom el, városban amúgyis feleslegesnek érzem.
2020. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 acelsziv ***** válasza:
90%

Nyugi, kérdező. Az első kettő csak nyomorult incel. Ezeknek akkor se lesz nőjük, ha lottómilliárdosok lesznek. Amúgy tudd fenntartani magad és maradjon egy kis kikapcsolódásra. De sokkal fontosabb, hogy legyenek terveid, ambícióid. Lássák azt a nők, hogy el akarsz jutni valahová és nem csak ülsz a posványban.

Amikor én összejöttem a párommal semmim nem volt csak egy 10 éves kocsim. Még munkám sem. De voltak terveim és határozott, magabiztos volt a fellépésem. Minden mást közösen teremtettünk meg.

Egy értelmes, normális nő NEM igényli, hogy eltartsd és te fizess neki minden luust. Ez is csak az incelek agymenése. Szerencsétlen bolondok mindent kitalálnak, csak ne kelljen beismerni, hogy lúzerek. Szóval gyúrj önbizalomra. Nem árt ha van egy jó öltözködési stílusod. Egy minimális műveltség ékesíti a beszédedet. Ezek egyike sem igényel nagy befektetést, de az élet számos területén segíthet neked.

2020. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%

Az előttem szólóval teljesen egyetértek, és ahogy látom, a kommentelő nők is ugyanezt a véleményt igazolják. 16 -ost is lepontozta valaki, pedig egyáltalán nem irreális az állítása. Akiknek sehogy nem jön össze nő, azok szajkózzák körömszakadtáig, hogy csak annak van esélye, aki minimum 500e Ft nettót visz haza, és aki Adonisz vagy Superman adottságaival bír. Hát én ritkán kerestem 250 -nél többet eddig, mégsem volt nőhiányom. Csak annyi a titok, hogy személyként kell kezelni a nőket, intelligens, érző lényekként, nem megvásárlandó kocsiként. Őszintén, nyíltan és értelmesen kommunikálni velük, kétoldalúan, és szeretni őket. Aki ezt nem képes megtenni, annak lehet bármekkora jövedelme, bármilyen kocsija, legfeljebb az aranyásóknál rúg labdába, náluk is csak addig, amíg el nem zárják a pénzcsapot.


13-as voltam.

2020. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!