Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni Lengyel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni Lengyel, Orosz, Ukrán származású lányokkal?

Figyelt kérdés
Üdv! Valamiért nagyon vonzanak a fent felsorolt származású hölgyek, szívesen ismerkednék velük. Magyaroszágon, esetleg társkeresőn merre tudnék rájuk találni? :) 24/f

2020. okt. 9. 13:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Mivel a lengyelek, oroszok, ukránok jellemzően a saját országukba élnek, ezért a legnagyobb eséllyel azokban az országokban. Magyar társkeresőn aligha fogsz találni ilyen lányokat. Az adott ország népszerű társkeresőjén próbálkozz, már ha beszéled ezen nyelvek közül bármelyiket.
2020. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Internyet ha pl.orosz.
2020. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Beszélsz oroszul? Ha igen, akkor Facebookon a Русский Будапешт (Russkij Budapest) csoport, ha nem is Pesten laksz, biztos találsz hasznos információkat. Bár én ezt azért tudom, mert orosz pasival jártam, és nagyon rossz vége lett.
2020. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ukrán származású vagyok, de én is használom a GYK-et.
2020. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy singles in Budapest, ha pesti vagy, az angol nyelvű ismerkedő csoport és rendezvény, egy orosz csaj koordinálja, csak vigyázz, mert az exem is benne van, és ha a többiek is olyanok, akkor te sem fogsz örülni a végén.
2020. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös leírhatod tanulságképp veled mi volt rossz az orosz srácban. Csak ha akarod persze.
2020. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Folyamatosan hazudott és nem állt ki mellettem egy elég komoly helyzetben (meg máskor sem), sajnos csak ezután jöttem rá, hogy milyen is valójában, addig túl nagy volt a rózsaszín köd. A szakítás után végül már azt sem mertem tőle megkérdezni, hogy milyen nap van, mert kB. erre sem mondott volna igazat.
2020. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék hozzád, engem is érdekelnek orosz/ukrán lányok, mert beszélem a két nyelvet. De szerb, horvát is jöhet. :)
2020. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-köszi.
2020. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ausztria tele van velük, én itt élek. És nem is Bécsben, hanem vidéki nagyvárosban.

Itt ha elmész egy diszkóba, nagyon sok lány ül egyedül is, akik arra várnak hogy leszólítsák őket, mert most jöttek az országba és szeretnének ismerkedni. Otthon ez nyilván elképzelhetetlen, mert férfitöbblet van és nincsenek női bevándorlók.

(Persze a COVID helyzet miatt most más, de általánosságban így szokott itt lenni)

2020. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!