Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások is jöttek össze olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is jöttek össze olyan pasival, aki sose védte meg az anyjával szemben?

Figyelt kérdés

Sajnos, eddig nem sikerült olyan társra találnom, aki az én pártomon állt volna, az anyjával szemben, vagy engem támogatot volna.

Ki miből, tudta le szűrni azt, hogy a választott fiú, minden körülmények között, csak őt, fogja nézni? És pl nem hagyja el, az anyja kedvéért?



#pasi,csajok, választás, ember ismeret, tévedés, csalódás
2020. okt. 2. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vége is lett elég hamar.

A kulcs az, hogy olyan párt kell találni, aki vagy elég önálló ehhez, vagy akinek normális az anyja.

Anyósommal soha semmi gond nem volt, egy igazi tündér. Hamarabb lennénk szövetségesek a férfiak ellen (vicc), mint ellenségek bármi miatt. Mindig kedves, segítőkész, de nem mászik bele a privátszféránkba.

2020. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Fura, hogy minden anyuka ellened van.
2020. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Miért kéne, hogy megvédjen? Felnőtt nő vagyok, képes vagyok elrendezni a konfliktusaimat. Én teljesen nonszensznek tartom, hogy bárki a szülei ellen forduljon. Eleve rég letértem a "kinek van igaza" tengelyről, mert egy abszolút tévút. Olyan megoldásokra törekszem, ami minden érintettnek elfogadható.
2020. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszekedni kell, hanem lehetőleg kompromisszumot keresni. Az ilyen helyzetekben az a legnagyobb baj, hogy mind az anya, mind a barátnő ki akarja sajátítani magának a férfit, és elvárja, hogy konfliktus esetén neki adjon igazat. Ha az anyja pártjára áll, a barátnője haragszik, ha a barátnőjének ad igazat, az anyja haragszik. Ez pedig csak az ellenszenv fokozódásához vezet. Nekem is van olyan ismerősöm, aki pont ilyen helyzetben van, panaszkodott is nekem.
2020. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó de mit lehet tenni, az olyan anyákkal, akiknek nem lehet meg felelni, mert mindenbe bele kötnek, és mindent jobban akar tudni, és e mellett csak a rosszat nézi a fia barátnőjében?
2020. okt. 2. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni megbeszélni vele, hogy miért ilyen ellenséges. Egyébként sokszor ez van a fiús anyákkal, nehezen fogadják el, hogy rajtuk kívül más nő is van a fiuk életében. A férfi meg nem szakadhat ketté, nem adhat igazat egyszerre mindkettőtöknek. Azt kellene megértetnetek egymással, hogy egyikőtök sem akarja a férfit "elvenni" a másiktól, a barátod ugyanúgy szeretni tud mindkettőtöket. A párodnak azért nehéz, mert az anyja mindig az anyja marad, még akkor is, ha veled él. Neked az anyja csak egy "kívülálló", neki meg anya. Szerintem érdemes lenne tisztáznotok a viták okát, és el kellene mondanod az anyjának, hogy nem kell attól félnie, hogy kisajátítod a fiát, nem akarod, hogy szembeforduljon vele stb. Lehet, hogy idő kell neki, de minél tovább folytatjátok ezt a harcot, annál rosszabb lesz.
2020. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mível az anyját választotta helyettem, már nem vagyunk együtt.

De jó lenne, tudni hogyan szűrjem ki az olyanokat akik mama pici fiacskájuk, és soha nem állna értem a pártomon, hanem hagyná hogy én le legyek hordva mindenfélének.

2020. okt. 2. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak tanácsként mi lenne ha nem rivalizálni akarnál a "kedves mamákkal" hanem inkább jóban lenni velük? A normális anyós nem ellened van, hanem a fiának akar jót, a legjobbat. Érd el, hogy az anyós is így gondolja. Ha viszont mérgező a "kedves mama" akkor menekülj, mert annak lenyomata van a gyerekben is.
2020. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: És miért várod el, hogy ő védjen meg téged is? Ilyen helyzetben miért nem te állsz oda, és tisztázod, hogy miért is van ez az ellenségeskedés? Lehet, hogy célravezetőbb lenne, mint még nagyobb szart kavarni, és két tűz közé szorítani egy férfit, akinek valószínűleg mindkét nő ugyanolyan fontos, csak más-más okból, így nyilván megpróbál semlegesnek maradni, ami viszont lehetetlen.
2020. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!