Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy gyakran egy 10/6-os férfi nehezebben talál társat mint egy 10/6-os nő?

Figyelt kérdés
Mindketten ugyanolyan szinten vannak külsőleg, és a nőnek mégis könnyebb.
2020. szept. 28. 20:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
85%
20#-as: sehol sem írtam, hogy nem számít a külső. Azt írtam, hogy nem a pénze miatt lesz egy pasi vonzóbb számomra, sokkal inkább a belső tulajdonságai miatt.
2020. szept. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
92%

#17

Elég hülyeség, amit leírsz. Akkor most úgy képzelted el, hogy a nőknek is fütyölgetni kéne a pasik után? Egyáltalán mi olyan jó ebben a primitív viselkedésben? Itt társkeresésrő van szó ember, nem ilyen gyerekes baromságokról, hogy hányan fütyültek utánad? Egyáltalán láttàl már olyan, hogy kapcsokat alakult ki ilyen megnyilvánulásból? Vagy mire jó ez egyáltalán?

Nem valami komolyan vehető a válaszod, miközben épp emiatt van hiányérzeted, neked nem kapcsolat kell, hanem az, hogy kielégítsék az egódat.


“átlagos nőt körülzsonganak”


Lehet, hogy láttál erre példákat, de attól még általánosságban nem igaz. Szerintem nemigen lehet erre általánosítani, ahogy mások is írták, sok tényezőtől függhet. Láttam már kifejezetten szép nőt, akire nemigen figyeltek fel, ő maga is elég zárkózott volt. Ronda pasik között is van olyan, akinek olyan a stílusa, hogy megfogja a nőket. Eközben meg röhejes, hogy átlagos pasik azon vicsognak, hogy “nem elég jóképűek s nem kellenek a nőknek.”

2020. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet, hogy láttál erre példákat, de attól még általánosságban nem igaz."


Nem nem, itt mindenki hazudik aki azt állítja túlságosan sokat akar magához képest minden nő. Valahogy mégsem tükrözi az elmondásaidat sem a tinder, sem a való élet. Mindenki hülye? Vagy szimplán csak hazudozol jó szokásaitokhoz híven?

[link]

[link]

[link]

Mindenki hülyeséget állít, mert te hazudozol? Lehet lepontozni...

2020. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
73%
#23 A tinderen hány nő van fent? Ezer? Az országban hány nő van? 5 millió? És most itt a 18-50 korosztályt emelem ki, mint a nők többségét, akik társkeresési szempontból szóba jöhetnek. Az mennyi lehet, 3,5 millió? Te komolyan azt hiszed, hogy a nők többségét megítélheted az alapján, hogy a tinderen a neked tetsző száz nő mit csinál? Ha a férfiakat a te sötétséged alapján ítélném meg,teljesen felhagynék az ismerkedéssel.
2020. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
24, tanulj meg olvasni. Tinder a való világ papíron vezetett verziója. Élőben miben más? Ne hazudozz, és legfőképp ne sértegess, mert nincs annál nyomorultabb ember, mint aki támad, ha kiderül a félvte őrzött "egyéni" igazsága.
2020. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
67%

Nekem ez volt az első válaszom, mást vádoltál meg hazugsággal, de most már engem is. Vicces gyerek vagy. Tanuljak meg olvasni? A mellékleteid nem érdekelnek, tényeket, érveket nem használsz, csak vagdalkozol és aki nem ért veled egyet és ki is fejti miért, az hazudik. Ez a te nagy bajod, nem a nők hipergámiája.

"Tinder a világ papíron vezetett verziója", te Isten barma, szerinted aki nincsen fent, miért nincsen fent? Élőben mi más? Mondjuk minden?

Az külön vicces, hogy kikéred magadnak a sértegetést, te viszont más sem tudsz vonyítani, mint az, hogy hazudsz! hazudsz! Csak mert olyan dolgot állít valaki, ami a te beszűkült világodnak ellent mond. Te szoktál magadba nézni, vagy megveted az ilyen jellegű úri huncutságot?

2020. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
15%
Kérdezz akkor meg itt másik fickót, hogy mi a véleménye a tinderről vagy a nők túlontúli elvárásairól, illetve mi a véleménye a híres női 50-50%-ról meg az "amit én nyujtani tudok csak azt várom el" hazudozásokról. Gondolom mindenki hülye, csak te vagy az ász. Én igazoltam magam, de téged nem érdekelnek a mellékletek, téged nem érdekel a valóság, mert olyan betegfejű vagy még azt is letagadnád, hogy kék az ég ha neked erre valami nyomós egyéni önös indokod lenne. Egyszerűen a józanészt meg ignorálod. Te nem tudsz semmit sem igazolni vagy netán már ott tartunk h szegény te mert te szeded fel a férfiakat? Te ne velem foglalkozz mikor nézek magamba vagy mikor nem, mert én veled ellentettben képes vagyok rá, és nem kezdek el személyeskedni meg szidni a másikat ha nincs igazam. Viszont ráteszem az életem hogy te soha a büdös életbe nem voltál képes elismerni semmit sem ha hibáztál, csak osztod itt az öntelt felsőbbrendű baromságaid, csak mert 1-2 lúzer megkörnyékezett, azt próbálod ostoba álomvilágod másokra ráerőltetni. Buta némber vagy, olvass utána akkor kicsit a linkeknek, vagy csak írd be keresőbe h mennyi hozzád hasonló ostoba feminista állat van, aki vagy sértegetésbe megy át ha nincs igaza, vagy jön a "de én szegény nő vagyok". Nézd meg milyen eredmények jönnek ki, hogy kell a hozzád hasonló 2bites élősködővel viselkedni. Pontosan így ahogy én.
2020. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
#23 Már bocs, de én sem tapasztalom azokat, ami miatt te itt hisztizel...
2020. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#27 “Kérdezz meg itt egy másik fickót..”


Gondolom valójában azt akartad írni, hogy kérdezzen meg egy másik incelt...

2020. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
22: Mire jó, hogy szép vagy? Hogy észrevesznek? Hogy a maguk primitív módján is, de tudtodra adják, hogy jól nézel ki? Hogy nem nullának látnak? "Egónak jó". Igen, talán. De próbálj meg leélni 30 évet úgy, hogy azon túl, hogy "rendes vagy" semmilyen bókot nem kaptál soha senkitől. Sok férfi egyáltalán azzal sincs tisztában, hogy minimálisan vonzó e a másik nemnek, mert SOHA SEMMILYEN pozitív visszajelzést nem kap. Ha utánam fütyülnének a csajok, hogy "ejjha, micsoda vállak", lehet, hogy kapcsolatom nem egyből lenne, de legalább tudnám, hogy nem vagyok láthatatlan.
2020. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!