Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy gyakran egy 10/6-os férfi nehezebben talál társat mint egy 10/6-os nő?

Figyelt kérdés
Mindketten ugyanolyan szinten vannak külsőleg, és a nőnek mégis könnyebb.
2020. szept. 28. 20:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, hogy miért kell pontozni embereket.. ez amúgy is relativ teljesen.

De.. a külső nem minden! Ezt kellene megértse sok ember.

2020. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Akkor ha egy feltűnően szép nő összejön egy nem túl jóképű férfivel, akkor sokszor az is motiválhatja, hogy az a férfi jobban megbecsüli és kevesebb az esély rá, hogy megcsalja?
2020. szept. 28. 21:34
 13/31 anonim ***** válasza:
80%

Nem. A feltűnően szép nőt a nem túl jóképű pasi humora, intelligenciája, gondolkodásmódja, vagy csak egyszerűen a személyisége vette le a lábáról :)

Szerintem nem kell mindenbe a negatívat belegondolni, léteznek igazi érzelmek is.

2020. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy egy férfi és egy nő egyformák. Más alapján értékelhető egy nő és egy férfi. Egyáltalán, ez a tizes skála egy baromság és teljesen szubjektív. Lehet hogy te mindkettőt 10/6-nak látod, de a pasi másnak csak gyenge négyes, vagy a csaj valakinek tizes. Vagy kilences. Érted, ez teljesen szubjektív.
2020. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Persze, értem. De arra akartam rávilágítani, hogy nagyjából egyforma férfi és nő esetén miért van ez.
2020. szept. 28. 22:11
 16/31 anonim ***** válasza:
98%

Azért van, mert a kétdimenziós fekete-fehér világodban a 10/6-os nő egyes egyedül a külseje alapján 10/6. Ahogy csupán a külső alapján képes vagy 10/10-nek mondani egy nőt, és azt hiszed, hogy boldog lennél vele, ha ő lenbe a nőd. Egy 10/4-es mellett meg pokol lenne az életed, mert mit szólnak a Zemberek.

Ellenben a nők nem egyedül a külső alapján osztályoznak. Két ugyanolyan külsejű férfi lehet 10/2, és 10/10 is. Hogy olyan példát hozzak, mit te is értesz: egyből jóképű lesz a 10/6-os, ha kiderül, hogy nagyon gazdag. De nekünk, nőknek még ezer szempontunk van, amit te úgyse fogsz megérteni.

Amúgy az van, hogy sok átlagos, vagy átlag alatti férfi rendelkezik egészséges önbecsüléssel. Belátja, hogy ha jó nőt akar, oda a 10/6 kevés lesz, és elkezdi fejleszteni magát. Illetve a külső hiányosságokat mással kompenzálja.

2020. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
65%
Mert egy nőre sokan felfigyelnek ha nem nagyon nagyon elhanyagolt és csúnya. Persze lehet mondani, hogy "a fütyülgető munkás és a dudáló kamionos az nem figyelem", de egy átlag férfi nőktől ennyit sem kap. Szóval a lényeg, hogy egy átlagos nőt körülzsonganak és a nagy számok alapján előbb-utóbb jön valaki, aki neki is tetszeni fog. Míg férfinék eléggé vakon tapogatózás, hogy "na most akkor ha írok egy levelet, vajon egyáltalán válaszol e, vagy ő sem, ahogyan tavaly volt a másik csajnál..."
2020. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%

Kiegészítés a #16-oshoz: a legtöbb nőnek nem a pénze miatt lesz egy 10/6-os pasi 10/10-es, nálam fontosabb ennél a humorérzék vagy a jó modor.

Nekem egy bármilyen kinézetű, de vicces pasi tud lenni 10/10-es.

2020. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Kedves 16-os. Nő vagyok.
2020. szept. 28. 22:32
 20/31 anonim ***** válasza:
8%

18-as. Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Hagyjuk már ezt a baromságot, hogy a nőknek valójában nem számít a külső. Én még életemben nem láttam igazán jó nőt 10/6-os férfival. Vagyis amolyan Palácsik Tímea félék, de az más kategória. Aki beéri egy 10/6-ossal, az a nő maga is valahol 10/6-os. Én férfi létemre 10/8-as alatt sosem adtam, ha egy nő nem vonz külsőleg, felőlem lehet bármilyen a személyisége. 10/8 a beugró, majd innentől kezdve jöhet hozzá a jó személyiség.


Na persze, a nőknél ha van egy humoros Quasimodó, egyből nedves a bugyi... hogyne...

2020. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!