Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem borít ki hogy mennyire megakarnak felelni a nők az extrém szuper "alfa" pasik elvárásainak?

Figyelt kérdés

Itt ez a cikk például, amely a valóságból merít és még ha csak olvasmány formájában is, de elénk tár egy könyörtelen igazságot: míg mi, béták hűségünkkel, odaadásunkkal és szerelmünkkel akarnánk megtartani és megszerezni a hőn áhított nőt, addig az szuperalfa mindezek nélkül is simán megszerzi, sőt, bármire rá is veheti a nőt, mert az vele akar maradni bármi áron!


A cikk: [link]


Ez egyszerűen felháborító és undorító, hogy foggal-körömmel ragaszkodtok nők az alfákhoz és inkább lesztek egy szuperalfa 100. ürítője, minthogy egy szeretetteljes bétával legyetek! U N D O R Í T Ó ! Kinek nem inge... de sajnos 10-ből 9 nőnek az.


2020. szept. 22. 14:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%

Ez a SHE.hu egy online szennylap, ahol még csak cikkeket sem tudsz olvasni, csak innen-onnan szedett novellákat, rövid kitalált történeteket, amiket az írónők írnak, vagy hoznak valahonnan.


Nem tudom honnan szeditek ezeket az alfa hülyeségeket, de ha ennyire nyomod, igazán tudhatnád hogy az ALFA nem azt jelenti hogy minden nőt meghúz és százat tart tartalékban, ez épp hogy egy béta pasi mércéje lenne, aki nem tud felelősséget vállalni, nem képes önuralomra, empátiára. Onnan tudom hogy elolvastam több helyet, mit jelent az alfa egy társadalmi csoportban, ezek alapján:


-Nem csak csapat vezető, de csapat építő képességekkel is rendelkezik

-A társát egyenrangú félként kezeli, és segíti a céljai elérésében.

-Tudja mit akar, tudja hogy mik az erősségei, gyengéi

-Másokat felemel, nem elnyom


A nők neveltetésükből és társadalmi helyzetükből következően nagyobb eséllyel lesznek dependensek, önbizalomhiányosak. Ebből kifolyólag hamarabb esnek áldozatul egy manipulatív, erőszakos férfinek. Mivel a magánytól mindennél jobban félnek, ezért sokszor bármibe belemennek, bármit megtesznek hogy a kapcsolatban maradjanak, mivel a társadalom, meg sokszor a férifak maguk is azt programozzák beléjük ,hogy szégyen ha szingli vagy, egyedül nem tudsz majd megélni,ha neki nem kellettél senkinek sem fogsz stb.

Ez lehet az egyedüli valóságalapja ennek a "cikknek".

2020. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
93%

Női szerelmesregényeket olvasol? Ezek novellák,te nagyon okos!

Hát baz+ nem is tudom,hogy miért vagy punci!

Keress egy domináns lezbikát,esélyes,hogy felszed!

2020. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
83%
10 szuperalfa pasi szeretom van es konyorognek,h lathassanak. Jo nokent foleg nem kell egy atlag pasi,barmilyen huseges stb.
2020. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
92%

"Ez egyszerűen felháborító és undorító, hogy foggal-körömmel ragaszkodtok nők az alfákhoz és inkább lesztek egy szuperalfa 100. ürítője, minthogy egy szeretetteljes bétával legyetek! U N D O R Í T Ó ! Kinek nem inge... de sajnos 10-ből 9 nőnek az"

Tényleg sajnállak kérdező, itt nekem nem egy szeretetteljes béta rajzolódik ki, hanem mindenféle komplexusokkal és személyiségzavarokkal küzdő kisfiú.

Szerintem lehet még a pszichológus tud segíteni, feltéve ha te is akarod.

Kíváncsiságból megnéztem az én párom hány pontos lenne a listátok szerint, nos se nem olyan magas, de még pocakja is van. Nincs drága ruhája, parfümje, kopaszodik is.

Az eredmény a teszt szerint 8 pont a 25-ből.

1 és 9 pont között: A klasszikus béta hím. Néhány lány szeme ugyan megakad rajtad, de sajnos pont nem azoké, akik neked is tetszenek. Vigyázz, nehogy életformáddá váljon a dagadt csajok reszelgetése.

10 éve vagyunk együtt nem vagyok dagi, előttem is volt barátnője, és mellettem is tudná kinek csapni a szelet, ha akarná. Ezek a tesztek egy valamire jók, önbizalmat a béka feneke alá tolni. Egészséges mentálhigiéniával ez vicc kategória, ti pedig erre alapoztok.

Egy szűk réteg vagytok, mindenkiben a hibát keresitek, közben nem veszitek észre, hogy a gond nálatok van, lehetne változtatni, de inkább a gyűlöletet szítjátok. Így nem lesz nőtök, ez a nőknek nem kell.

2020. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
11%
Az a pár alfa görény adogatja őket körbe most mit kell tagadni? Terjed a red pill, nem kell hülyének nézni a béta férfiakat.
2020. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
75%
Én voltam már két pasival is egyszerre,tehát ketten már jól jártak.Meg még egy páran.Azért nem mindegyiket lehet valami szépségnek nevezni,akikkel voltam,úgyhogy nem csak alfák tudnak nőt szerezni.
2020. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Én nőként teljesen megértem. Utálom, amikor a nőtársaimat nem becsülik magukat. Könyörgöm, 21. század van, nőként már nem annyi a dolgod, hogy vigyázzban állj az asztal mellett, miközben az urad eszik!


Már kérdés persze, ha a hármas az adott hölgyet is izgatja, vágyik rá. Akkor érthető. Viszont belemenni olyanba, amit utálsz, csak azért, hogy megfelelj egy jó külsejű pasinak... Hát, ezzel visszamész a patriarchális korba, amikor a nő még csak egy tárgy volt.

2020. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Aki tud angolul és van egy kis ideje az nézze ezt végig :D

https://www.youtube.com/watch?v=MSq54f2JT_U


Viszont röviden összefoglalom a lényeget:

Szóval létrehoztak Tinder-en ilyen "alfa" hím profilokat 10/10-es pasikkal. És arra voltak kíváncsiak hogy a nők hogyan viselkednek.


Kiderült hogy rengeteg nőt még az sem zavarja ha a pasi 6 éves kisgyerekek erőszakolt régen vagy verte a barátnőjét. Kb bármit elnéznek akkor a pasiknak. (tisztelet a kivétel)


És simán lehet lehet velük segg*ej módon is viselkedni.


Iszonyat undorító a kísérlet végeredménye és csak pislog az ember rajta XD De hát ilyen világot élünk úgy tűnik...

2020. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 acelsziv ***** válasza:
65%
Te nem "béta" hanem "omega"vagy. Az aki akkor se fog dugni, ha minden ás pasi kihal a földön.
2020. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
2/29-nek Spermazsák !!
2020. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!