Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem borít ki hogy mennyire megakarnak felelni a nők az extrém szuper "alfa" pasik elvárásainak?

Figyelt kérdés

Itt ez a cikk például, amely a valóságból merít és még ha csak olvasmány formájában is, de elénk tár egy könyörtelen igazságot: míg mi, béták hűségünkkel, odaadásunkkal és szerelmünkkel akarnánk megtartani és megszerezni a hőn áhított nőt, addig az szuperalfa mindezek nélkül is simán megszerzi, sőt, bármire rá is veheti a nőt, mert az vele akar maradni bármi áron!


A cikk: [link]


Ez egyszerűen felháborító és undorító, hogy foggal-körömmel ragaszkodtok nők az alfákhoz és inkább lesztek egy szuperalfa 100. ürítője, minthogy egy szeretetteljes bétával legyetek! U N D O R Í T Ó ! Kinek nem inge... de sajnos 10-ből 9 nőnek az.


2020. szept. 22. 14:23
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Tévedés! A hiányzó ERKÖLCSÖK a problémám! Nincs erkölcs a nőkben!
2020. szept. 22. 14:56
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
Hurrá! Ezt is tudjuk!
2020. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
88%

"minthogy egy normális, szeretetteljes, odaadó és rendes fiúval legyen együtt"

Mint te, és azok, akik itt fröcsögnek, szidják a nőket, és a férfiakat is (az alfákat, ergó minden férfit, aki képes volt összehozni egy barátnőt magának).

Bocs, de ezektől a "rendes" fiúktól kapja el a nők 99%át a hányinger. Nagyon rosszul pozicionáljátok magatokat, mert a rendestől ti mérföldekre vagytok.

2020. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is kéne egy hatalmas tisztítás, minimum a gyakorin, mert nekem meg attól van hányingerem, hogy 2-3 beteg elme fossha ide egész nap a beteg kérdéseit, egy általa megálmodott univerzumról.

Na takaroggyá'.

2020. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
95%
És miért lenne jó nekem olyannal, aki szerint nincs erkölcs bennem, azért mert nő vagyok? Sosem voltam semmilyen alfa ürítője, de valami pancserrel sem fogok összeállni azért....
2020. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
19%

"Há' nem mocskos állat ez? Nem mocskos állat? Egy szemét, piszkos, kiszámított, számító, piszkosz állat"


Amúgy meg minden embernek háromszor annyi női felmenője van, mint férfi, tehát a férfiak 1/3-a alfa.


De az OkCupid felmérése szerint a nők a férfiak 80%-át átlag alatti külsejűnek tartják, és a Top 20% körül zsizsegnek.


Nemrég feltettek ide egy friss statisztikát, hogy a szinglik többsége férfi. A matek azt diktálná, hogy ha egy nő nem szingli, akkor egy férfi sem az. De itt is kibukik, hogy a nők akármennyire is jajgatnak és ordítva tiltakoznak, ugyanazt a néhány pasit adogatják körbe-körbe egymás közt, és ez nem tesz jót a reputációjuknak, mert fent kell tartani mindenáron az angyali image-et, a pozitív sajtót, de nyílnak a szemek eközben szerencsére.


36F incel

2020. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%
#16 Senki nem ordít, csak kiröhögi az ostobaságotokat. Az ismerőseim nagy része házas vagy stabil párkapcsolatban van. Egyetlen darab férfival. Aki egyedülálló, az nem kefél össze vissza, hanem keresgél. Senki nem hentereg alfákkal, átlagos párokat ismerek. Nem tudom, te milyen alternatív univerzumban élsz.
2020. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
82%

Ezek a reszlipalik semmit se csinálnak,csak nyarvognak,mint a f..ős kva!

Végülis ennek a rétegnek is kell lennie.

Fluktuáció.

Nincs semmi gond.

2020. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem borít ki 😄 feleljenek csak meg ha akarnak
2020. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
94%
Legyél te is alfa, és aztán lubickolhatsz a nők között.
2020. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!