Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az átlagos magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az átlagos magasságú fiúkat látom lánnyal?

Figyelt kérdés

A magasabb fiúk miért nem tetszenek a lányoknak? Az az érzésem hogy azért mert nekik nem aranyos a testünk. Én pl vékony vagyok, és majdnem 190.


Ti is azt látjátok hogy majdnem csak az átlag magas fiúknak van barátnője?


Hiába vagyok magas, nekem inkább a 170 centis lányok tetszenek, de gondolom náluk esélytelen vagyok.


2020. szept. 22. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert becsukott szemmel jársz.
2020. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont. Rengeteg magas fiút láttam már barátnővel
2020. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jártam több országban,itthon is nagyon sok helyre el jutottam és rosszul látod a dolgokat vagy csak egy adott helyen jársz mindig,minden féle embert láttam akik együtt voltak és kézenfogva mentek kicsit és nagyont is, sőt olyat is hogy a férfi kisebb volt a nő nagyobb, de 170 cm nő is együtt volt 190cm férfival,nagyon sok féle ember van, aki tetszik oda kell menni hozzá aztán majd alakul ha nem sikerül majd be kell próbálkozni egy másiknál, sok sikert.

Nem tudom hány éves vagy?

Én 22F és mielőtt állítanák valamit sok esetben először megbizonyosodok róla,esetleg ha nekem nem hiszel akkor válassz egy olyan munkakört ahol utazhatsz és nem kell ehez semmilyen diploma,ha sok felé jár az ember sok mindent meg tud tapasztalni amit érdemes is.

2020. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Épp ellenkezőleg, a nők 180 alatt, de inkább 185 alatt nem nagyon szeretik a férfiakat. Még a kis törpillák sem. Szóval társkeresőn alapból elvérzel, ha megadod ezt a paramétert.


És a másik, egy 170 fölötti lány kevésbé válogathat, mert számára kiesett a sok pici fiú, így kevésbé fog számítani neki a többi külső jegyed és a belső tulajdonságok egy része fölött is szemet huny, de "végre egy jó magas pasi".


Én 175 centis srácként így látom, így tapasztalom és a legtöbb velem egy magas srác egyetért velem.

2020. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nők 180 alatt, de inkább 185 alatt nem nagyon szeretik"


Hülyeség. A legtöbb nőnek semmi baja a 175cm-es férfiakkal

2020. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, gyúrd már ki magad, az Istenért!


Kb 1-2 évbe kerülne, hogy láthatóan izmos legyél heti 3-szori edzőterembe járástól a mostani énedhez képest. Mellé sokat kell enni, normálisan kell aludni, nem szabad cigizni, piálni. Ennyi. Te is lehetsz izmos. Csak azért tenni kell.

2020. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!