Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nagy baj, h a ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nagy baj, h a ferfi nem ezermester? Tehat nem tud burkolni, betonozni, vizvezeteket szerelni, elektromos halozatot szerelni, csempezni, stb (most ne ilyen villanykortes dologgal jojjunk, mert azt egy gyerek is megcsinalja)?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 09:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Exem még egy csavart sem tudott meghúzni így helyette én voltam a férfi és a nő is. Mostani párom villamos mérnök plusz az élet rákényszerítette kb minden munkára (építkezés, favágás, autószerelés) és házias is. Mellette sokkal egyszerűbb az élet, de ha nem értene ezekhez sem lenne kisebb a szememben
2020. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom se tudott semmit, mikor beköltözött hozzám kertes házba. Azóta sokat fejlődött. Néha nagyon zavar, hogy én vagyok a férfi és a nő is a kapcsolatban, de ezt ő más jó tulajdonságaival szépen kompenzálja.
2020. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a legtöbb férfi nem tudja megcsinálni. A mi családunk férfi tagjai sem, pedig mérnökök, de ezekhez nem értenek. Mindig szerelőt hívunk.
2020. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ugye az a gond, hogy én vidéken nőttem fel. Kisvárosban (2000 fő), és anyám mindig megszokta, h olyan párja van (édesapám halála óta), aki mindent meg tud csinálni. Fúr, farag, ácsol, betonoz, felrakja a csempét a fürdőben, vízvezetéket szerel, stb. Ezek nagy része kétemberes munka, mert sokszor segítettem neki. Illetve az ott élő 2000 emberből mondjuk 1000 férfi, azok java (25-60 közöttiek) mindent maguknak csinálnak szintén. Amikor ott vagyok, 100 helyen fúrnak, betonoznak, vésnek, építkeznek haverokkal, semmi szakember sincs szinte soha ott. Pár dolgot én is eltanultam, de nincs sajnos jó érzékem ezekhez. Elköltöztem onnan pár éve, de azóta is azt hallom édesanyámtól, rokonoktól, hogy nem értesz semmihez. Mert meg voltak szokva ahhoz, h az ottani férfiak egymagukban vagy 1-2 haverral házat húznak fel (vagy garázst, pincét ásnak, stb). Tehát erősen kompelxusom van, hogy most 33 évesen ha találkozok olyan nővel, aki ehhez hozzá van szokva, akkor kalap-kabát van nekem... Ja és átlag diplomás vagyok átlag bérrel, szóval nagyon nem az az 500 ezer nettós pasi vagyok, mint itt a gyokn mindenki, hogy na azonnal ki tudok dobni 200 ezret egy szakira.
2020. szept. 19. 19:19
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, én se értek ezekhez a dolgokhoz, de mit nem adnék érte, ha lehetőségem lenne az ilyen férfiaktól tanulni. Ha téged ez nem is érdekel, ne érezd rosszul magad, legyél magabiztos, értesz te máshoz, ha már diplomás vagy.
2020. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is szakszerűen, mert mondjuk épp informatikus volna, még akkor is kellene annyi gógyijának lennie, hogy neki tudjon állni valahogy. Ez az, amitől férfi a férfi és nem a Rolex, meg az asszonyverés tesz nagy kanná, hanem az, ha tudsz valami hasznosat nyújtani.
2020. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A fenti felsoroltakat még kiegészíteném, hogy bármikor fessen egy reneszánsz olajfestményt. Én ilyen vagyok. Villanykörtét nem tud a haverom venni és becsavarni sem és van felesége.
2020. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!