Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan férfival, akinek sok fegyvere van otthon?

Figyelt kérdés

Sportcélra legálisan beszerzett lőfegyverek, mielőtt valaki beleköt.

Kíváncsi vagyok, hogy egy ilyen dolog elijeszti-e a nőket/ van-e bennük ezzel kapcsolatban valami előítélet.


2020. szept. 7. 08:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
vadgazdaság*
2020. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Sógorom hivatásos vadász. A sógornőmmel együtt szoktak az erdőben szemetet szedni, meg az illegálisan kitett csapdákat összeszedni - merthogy a vadászat erről is szól.

Nyilván vannak otthon náluk fegyverek.

Engem egyébként nem zavarna, az embert nézem. Általában vannak jelek, ha az illető amúgy nem normális.

2020. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem bejönne... Szex közben majd megkérném, hogy dugja a számba, csőre töltve. :)
2020. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13 LOL

Normális ember ilyenre nem is gondol xD

2020. szept. 7. 11:13
 15/21 anonim ***** válasza:
Pedig izgalmas lenne.
2020. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
#13 és ha elsül? Vagy egy jó asszony mindent megbocsájt?
2020. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, engedd meg hogy férfiként válaszoljak és megosszam veled a tapasztalataimat. :)

Nálam hasonló helyzetben még senki nem menekült sírva, hogy juj fúj mi ez -fegyver? Sőt a nagy részüket még érdekelte is.

Nyilván vannak olyanok akik a média és egyebek hatására démonizálják a fegyvert, na ők lehet hogy kiakadnak rajta.

De nálam ilyen még nem volt. :)

Szóval szerintem semmi gáz, ha lesz olyan barátnőd akkor vidd el magaddal a lőtérre. És probléma megoldva.

Jah, és tényleg ne az első randin nyiss ezzel! :D

2020. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Elég, ha a pasi elsül. :D
2020. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Miss hármasról messziről lerí, hogy a vadászatról, vadgazdálkodásról fogalma sincs.

Engem nem zavar. Amióta együtt vagyunk, én is tanulok lőni.

2020. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalataim szerint nem zavarja őket, legalábbis nekem nem szóltak be érte.

20/F

2020. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!