Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet itthon távol-keleti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet itthon távol-keleti férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Akár személyesen, akár valamelyik társkeresőn hol van erre lehetőség?

2020. szept. 2. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Távol, keleten.
2020. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Kici kínajiakkal, akarsz te találkozgatni huncut. Menj ki a nagybanira ott lesz minden öccccázé még találsz köztük magadnak valót is :D
2020. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
De neki jappán kell.
2020. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Miért nem jó neked a magyar férfi? Ezt magyarázd el. :D
2020. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Egy rakás kínai van az országban, árulják a sok bóvli szemetet. Menj kínai üzletbe
2020. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Ez engem is érdekelne! Van vmi klub vagy ilyen összejárós hely? Tinderen szoktam látni néhányat. 😀 De igen keveset sajnos :( Csak magyarok vannak fenn.

Utolsó: a magyar férfiakat inkább hagyjuk. 😀 A legtöbb igénytelen, nem néz ki igazán jól, nem tudja hogyan kell egy nővel bánni, tisztelni és olyan teszetosza anya pici fia, nem határozott nem tudja mit akar az életben. Nekem van sok ismerősöm, aki nem is magyar férfit keres direkt.

2020. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

"Utolsó: a magyar férfiakat inkább hagyjuk. 😀 A legtöbb igénytelen, nem néz ki igazán jól, nem tudja hogyan kell egy nővel bánni, tisztelni és olyan teszetosza anya pici fia, nem határozott nem tudja mit akar az életben. Nekem van sok ismerősöm, aki nem is magyar férfit keres direkt."


Azt hittem kamuznak itt sokan, hogy a nők idióták, de már kezdem én is úgy érezni...

2020. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Megzakkantok a sok animétől,amit néztek
2020. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Ja, meg a sok új gagyi dél-koreai popbanda béna zenéitől is.
2020. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tiril ***** válasza:
35%
A gangnam style ritmusára lovagolná meg a dél-koreai kuksit a kérdezo.
2020. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!