Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetek meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek meg ilyen lányokkal?

Figyelt kérdés

Már elég rég óta úgymond ismerkedek, és volt sok randim is, de valahogyan egyik sem az akivel így összejönnék, barátnő szinten. Aki a lelkitársam és több mint egy átlagos ismerős vagy barát, akinek a társaságára vágyom, hogy beszélgessünk, aki felkelti az érdeklődésemet és kialakul ez a vonzódás, később szerelem.

Ismerkedtem már suliban, buliban, interneten, de egyszerűen nem találom meg úgymond azt az embert akit nekem szánt a sors... És ez már nem lehet szerencse kérdése... Nem a magas elvárásaim miatt van ez a helyzet, nem is tudnám ennél jobban leírni mit keresek egy lányban minthogy felkelti az érdeklődésemet. Budapesti vagyok, de sok fele járkálok a városban, az országon belül is, de valahogy nem tudom hol keressem? Koncerten meg ilyen helyeken is próbáltam hol ugye közös az érdeklődés, de vagy nem jött össze és abbamaradt (ennyi alapján meg nem alakult ki ez a kötődés) vagy ugyan úgy megszakadt vagy pár randival később derült ez ki, hogy nem illünk össze.

Még egy mellékes kérdés is lenne, hogy ÉN személy szerint azt részesítem előnyben ha valaki nem annyira szende vagy hogy mondják ezt... Hogy érett és nem kínos neki ez az ismerkedés, pl. ha volt már kapcsolata az tök jó mert tudja ez milyen is, akik csak könyvekből vagy barátnők meséléseként képzelik el azokkal általában mindig csalódás van... Tehát értitek, aki tudja hogy alakul ki egy kapcsolat, hogy benne vannak, akkor pontosan miben is, nem csak az, hogy jaj mi már hivatalosan járunk és akkor ennyi. Ez fura? Mert nekem mint kiderült ez egész fontos lett, hogy legyen fogalma mire is vállalkozik...

Tehát ez a picit idősebb, avagy érettebb korosztályt keresem, nos kocsmákban meg ilyen bulikban nem találtam meg ezeket, bár nem is úgy kell ezt elképzelni elmegyek ismerősökkel vagy csak úgy lemegyek és akkor becsajozom, hanem így élvezem az ottlétet és ha jön valami akkor kapcsolok.

De érdekelne mondjuk ki milyen ismerkedős helyet ismer? Ahol vannak jó tapasztalatai vagy bármi ami hasznos lenne, akár konkrét BP-i hely is segítene!

Köszönöm!

20/F



2020. aug. 30. 23:07
A kérdező szavazást indított:
Komolyabb, érett embert keresek magam mellé
Lazább kapcsolatot keresek, felelősségek nélkül
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
A válaszoknak közé sincs a kérdésedhez, és amit itt leírtál egy regényben azt 5 sorban össze lehetett volna foglalni.
2020. aug. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát tedd meg, foglald össze ha szeretnéd.

A válaszok engem érdekelnek.

És végül érdemi választ nem kaptam a kérdésre...

2020. aug. 31. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!