Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez szerintetek is probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is probléma lehet a későbbiek folyamán?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy férfival (bár kezdek rá inkább fiúként tekinteni), aki 29 évesen a szüleivel él annak ellenére,hogy nagyon jól keres, saját lakást is vehetne. (nem akar egyedül lakni,elmondása szerint unalmas)

A dolog ott kezdett furcsa lenni, amikor elmondta, hogy tavaly amikor eladták a pesti lakásukat inkább vidékre költözött a szüleivel és emiatt napi szinten ingázik, ráadásul az anyjával is utazik minden nap oda-vissza. Finoman kérdezgettem,hogy főz e, illetve hogy veszi ki a részét a házimunkából. Sajnos egyiket sem teszi, csak a szobáját takarítja elmondása szerint.

Teljesen elment a kedvem a további ismerkedéstől. Én 19 éves korom óta külön élek, hamarosan saját lakás tervezek venni, ez idáig spóroltam, lehetőségeimhez mérten. Most, hogy a covid miatt kialakult home office-ban egy ideig otthon voltam, ugyan úgy főztem, mostam,takarítottam,nem vártam el,hogy helyettem csinálják.


Szerintetek is jobb még most abbahagyni az ismerkedést?


2020. aug. 29. 17:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

10. mond valamit!


Ráadásul a punci nagy úr, sok mindenre rá tudja venni a férfit.

2020. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Szegény csávó. Az állítólagos szerelem kiír róla a gyakorira kérdést, ismeretlenektől kér tanácsokat, és még jól le is fikázza, meg hagyja hogy mások ismeretlenül sértegessék meg elhordják mindennek! Egy "főnyeremény " egy ilyen barátnő is! Szerintem mindketten jobban jártok, ha külön mentek!:D
2020. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

12.-nek.


+1

2020. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%

Jaj neeee...Hagyd a fenébe kérdező jobb lesz a srácnak.

1;nem segít othon...pl főzésben..gondolom dolgozik és hiába home office..valahogy nálam nem néznék el ha meloban el mennék 1-2 órát konyha tündérkedni.

2;egy dolog ,hogy othon az ösöknél mi a felállás és egy dolog h nálad vagy nálatok mi lesz.

Szóval ezeket leszürni totál hülyeség..mert nem tudod meg sehogy sem hogy te veled milyen lesz majd ha eggyüt éltek.


Ha pl saját lakás vagy albi...full kupi szemét az egész..és áthivok egy csajt de nem vagyok othonos takarítós ember..simán felveszek valakit h ganézzon már ki utánam.

Amúgy meg látvány takarítást én is meg csinálom 2perc alatt...Csak bizonyos zónákat nem szabad megmutatni a házban :D Az meg elég gáz ha valakit át hívok és a rejtett zugokba nézeget be.


Viszont amivel engem sírba visznek ez a szociális élet duma és a legjobb h a végén kiderül ,hogy a nagy társasági embernek van kb 10barátja a családdal eggyüt..Na meg ezek a "nnnaaaggyy haver társaságok"és mindenki hoz magával még egy embert és össze ülnek valami hippi körbe és mi vagyunk a menőőők...


Ha valakivel találkozok akkor annak célja van és nem vagyok kiváncsi másokra.idegenekre főleg nem...Abból meg h csak úgy "lógjak"valakivel már réges régen kinőttem.


Nekem valahogy Te tűnsz éretlenebbek egy kapcsolatra nem a srác.

2020. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nagyon két végletet látok itt a kérdésben, meg a válaszok egy részében is.

Attól hogy otthon él, nem lesz anyu kicsi fia. Lehet hogy az, de ennyinek nem egyenes következménye. Lehet hogy tudna magának főzni, csak nincs rá szüksége, mert a szülei elintézik.

Ha nincsenek barátai, akkor eddig is elvolt egyedül, attól hogy ismerkedtek, nem biztos hogy 0/24-ben igényli a társaságod.

Mondhatod,hogy nálad csak olyan pasi jöhet szóba, aki legalább 5 éve külön él és külön háztartást vezet. Fura kritérium, de elfogadható. Viszont azalapján megítélni valakit, hogy a szüleivel él szerintem butaság.

2020. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%

"Finoman kérdezgettem,hogy főz e"


Már ne is haragudj, de ez életszerűtlen! Hogy odamegy az anyjához, és azt mondja neki, hogy anya főzök én minden másnap!

Hát laktam én is a szüleimnél (már nem), de anyám meg is sértődött volna, vagy hüly.ének néz, ha előálltam volna ezzel.

Egyszerűen szívesen, örömmel csinálta, és ez neki a napi elfoglaltság része volt!

De ez nem azt jelenti, hogy életképtelen valaki, és nem tudna ellátni saját magát az ember, meg éhen halna, ha egyedül lenne, mert most épp van valaki, aki főz rá! És ettől nem is lesz anyuci pici fia.

2020. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Mert ez kb. olyan, hogy most van aki főz rám, de nekem azért se kell, inkább főzök magamnak, hogy megmutassam másoknak, hogy nem vagyok elveszett ember...baromság.
2020. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, abba lehetne hagyni, vagy rávenni a változásra nem? Mondhatod neki, hogy ez neked nem jó, változzon meg, mert ez neki se lesz így jó.
2020. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért nagy különbség van aközött, hogy anyukád főz, mos, takarít, bevásárol amíg te gépezel. Vagy beépül a napi rutinba, hogy mondjuk, ha látod, hogy koszos a padló, akkor felmosod. Ha későn érnek haza a szülők, akkor összedobsz fél óra alatt egy spagettit, ha kimosott a mosógép, akkor kiteregetsz és ha látod, hogy anyud fáradt a takarítás közben, akkor felszólítás nélkül nekiállsz porszívózni.
2020. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!