Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez szerintetek is probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is probléma lehet a későbbiek folyamán?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy férfival (bár kezdek rá inkább fiúként tekinteni), aki 29 évesen a szüleivel él annak ellenére,hogy nagyon jól keres, saját lakást is vehetne. (nem akar egyedül lakni,elmondása szerint unalmas)

A dolog ott kezdett furcsa lenni, amikor elmondta, hogy tavaly amikor eladták a pesti lakásukat inkább vidékre költözött a szüleivel és emiatt napi szinten ingázik, ráadásul az anyjával is utazik minden nap oda-vissza. Finoman kérdezgettem,hogy főz e, illetve hogy veszi ki a részét a házimunkából. Sajnos egyiket sem teszi, csak a szobáját takarítja elmondása szerint.

Teljesen elment a kedvem a további ismerkedéstől. Én 19 éves korom óta külön élek, hamarosan saját lakás tervezek venni, ez idáig spóroltam, lehetőségeimhez mérten. Most, hogy a covid miatt kialakult home office-ban egy ideig otthon voltam, ugyan úgy főztem, mostam,takarítottam,nem vártam el,hogy helyettem csinálják.


Szerintetek is jobb még most abbahagyni az ismerkedést?


2020. aug. 29. 17:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen jobb, de érdemes szembesíteni az okokkal.
2020. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Anyuci pici fia aki teljesen életképtelen. Anyuci megcsinál neki mindent, melletted sem fog változni.

Lehetnél a második anyucija .

2020. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%

Igazad van kérdező!


Sokkal jobb egy olyan pasi, aki havi 1X érdeklődik a saját szülei felől és albérletben él, egyedül egy másik városban.


Igen, én sem költöznék itthonról. Közel a meló, jó környék, 4 háló, 2 fürdő, szüleim jó fejek.

És én sem dolgozom itthon, ez anyu dolga, vagy a melósé, akit fizetek. Pl.: szerelő, festő,...

2020. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

3# 😂😂


Azonnal kuka lenne.

2020. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3-as. Nem is az lenne a baj,hogy otthon él,hanem, hogy semmit sem csinál a háztartásban és erősen az érzem,hogy anyuka kisfia. A problémát ebben látom, ugyanis nem szeretnék még egyszer házvezetőnő lenni, egy évig csináltam, exem a mosógépet sem tudta elindítani,megvárt a mosással és egyéb teendőkkel. Sőt, olyat is láttam, aki külön élt,összeszedte a kis szennyesét és hazavitte anyuhoz kimosni, pedig volt egy mosógép a fürdőszobában.

Az a kijelentésed pedig egyenesen felháborító,hogy anyu dolga. Mi az,hogy az ő dolga? Te nem ott laksz? Na,az ilyenektől mentsen meg a jó Isten.

2020. aug. 29. 17:38
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Anyuci pici fia. Aki elvárja ,hogy kinyalja a kis seggét. Majd tőled is ezt várja el,hogy a cselédje legyél.

Most menekülj míg leehet

2020. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Lakva ismered meg a másikat - tartja a közmondás.

Ne küldd el most magadtól (ha szimpatikus Neked), hanem ismerkedjetek. Első randevúkon sok mindent mond az ember, amit a másik félreért.

Ha a továbbiakban sem szimpatikus a viselkedése, akkor tedd lapátra. Az udvarlás időszaka még lehet, de a házasság már nem népnevelde!

2020. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egy férfi eltudja magát látni mindenben. Vagy felneveled a kisherceget vagy keress egy felnőttet :)

31/f

2020. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves egyébként, csak azt látom rajta,hogy nagyon rám telepedne. Nincsenek nagyon barátai, nem jár sehova, a szociális élete szinte a nullával egyenlő. Párkapcsolata sem nagyon volt neki. Egy lányról mesélt,de nem tudom vele meddig jutott.
2020. aug. 29. 17:52
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Lehet közös háztartásban élni a szülőkkel, anyagilag ez észszerű döntés. 150 ezer albérletre vagy maradsz otthon és beszállsz a közösbe?

Azt írod, hogy külön élsz, akkor miért nem hívod el magadhoz próbaképpen. Éljen ott 1 hónapig, ez alatt meglátod milyen. Ha ott sem akar segíteni, akkor nem jó, de lehet, hogy pozitívan fogsz csalódni.

2020. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!