Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, hogy valaha lesz pasim?

Figyelt kérdés
Átlagos, szürke egér vagyok, nem vesznek észre csak nagyon maximum olyanok, akik nagyon nem az eseteim. Nekem a testépítők vagy olyan alkatú pasik tetszenek. Elkezdtem edzeni, figyelni az étkezésemre, remélem 1 év alatt sikerül elérni a kívánt formát, nem kigyúrt, csak csinos akarok lenni formás, kerek popsival. Addig azonban mit csináljak, mert már kezdek beleőrülni a sikertelenségbe? Mielőtt valaki leírná, a belső is fontos,de azt csak a külső vonzalom után fogom úgyis megismerni. Ilyesmi test az etalon számomra: [link]

2020. aug. 29. 15:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
20 😂😂🤣
2020. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!