Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, hogy valaha lesz pasim?

Figyelt kérdés
Átlagos, szürke egér vagyok, nem vesznek észre csak nagyon maximum olyanok, akik nagyon nem az eseteim. Nekem a testépítők vagy olyan alkatú pasik tetszenek. Elkezdtem edzeni, figyelni az étkezésemre, remélem 1 év alatt sikerül elérni a kívánt formát, nem kigyúrt, csak csinos akarok lenni formás, kerek popsival. Addig azonban mit csináljak, mert már kezdek beleőrülni a sikertelenségbe? Mielőtt valaki leírná, a belső is fontos,de azt csak a külső vonzalom után fogom úgyis megismerni. Ilyesmi test az etalon számomra: [link]

2020. aug. 29. 15:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ha kérhetem ne azon akadatok fenn, hogy milyen az ízlésem, ezt nem tudom akarattal befolyásolni. Tippeket, tanácsokat szeretnék,nem kritizálást!
2020. aug. 29. 16:29
 12/21 A kérdező kommentje:
^akadjatok
2020. aug. 29. 16:29
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nos, leírom a véleményemet. Az ilyen pasiknak csak a konditerenben van élete. Mindennap edzés, akár többször is, otthon meg csak fekszik, mert regenerálódnia kell, plusz, ha jól is keres minden pénzét táplálékkiegészítőkre költi meg egyéb cuccokra. Számomra is fontos, hogy adjon magára, a testére, én is ezt teszem, de a képen látható fizikum, már sok.
2020. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, hogy sok időt töltenek naponta a teremben, semmi gondom nincs vele.
2020. aug. 29. 16:49
 15/21 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy a teremben mindig látok egy párt, a srác kb így néz ki, a csaj meg ilyen kis.. szürke egér :D
2020. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdező a kép error, pedig érdekel! Pls töltsd fel még1x.
2020. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha valakinek behozza a képet töltse fel ha lehet, mert megnézném már azt a koxi maxit. :D
2020. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért lett elérhetetlen a link, de tessék:

[link]

2020. aug. 30. 06:39
 19/21 anonim ***** válasza:
Kicsit gáz, hogy a nők lehetetlen pasik után futnak aztán amikor boldogtalanok maradnak a férfiakat szidják.
2020. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ezek a srácok a teremben töltik a fél életüket, te is oda jársz ismerkedj velük.

Ha mind lepattintott kezdj el másik terembe járni.

2020. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!