Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit érdemes kérdezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes kérdezni egy idősebb férfitől?

Figyelt kérdés
Hogy ismerkedhetnék egy 42éves férfival ha tudom azt hogy én is tetszem neki? Mik azok a kérdések amiket érdemes fel tenni neki? Azért még se olyan mint egy tini kapcsolat, hogy meg kérdezem tőle mi a kedvenc színed, filmed, ételed, stb...

2020. aug. 24. 16:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Használja-e még a szerszámot
2020. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom hány éves vagy de azonkívül olyan kérdések amiket írtál példának is játszanak (ha komolyan gondolod) kedvenc étele pl mit főzz szülinapjára stb, de ha nem tudod miről kérdezd mert annyira két korszak vagytok csak kérdezd az ő gyerekkoráról, gyűjtött-e tazot vagy valami, beszéltesd hogy megismerd te meg mesélj a mai dolgokról, persze olyanokról amik érdekelhetik (pl ha gyerekként érdekelte nem tom pl zene vagy valami akkor mutass neki számokat amiket te ismersz(és gondolod tetszene neki)). Nagyon sok minden van amit lehetne erre mondani de kb semmi infót nem kaptam hogy tudjam pontosan mit tehetnél
2020. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Feláll-e még neki?? A velem egykorúakkal volt már ilyen gond, mert "megijedtek" és uristen nagyon jó nő vagyok, nalam teljesiteni kell huha es bumm nincs erekcio es mas sem. Na a patom, aki 43 o nem ijedt meg soha.. Ugy rakott rendbe először is es azota is, hogy azt is elfelejtettem voltam valaha mással 😉


Kérdező, a foglalkozásától, lakóhelyétől, társas kapcsolataitól függően kerdezz tole, de me igy indits.. Csak az adott szituban szolitsd meg valami odaillővel.

27/N

2020. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, a korod valóban fontos. Ahogy az is,hogy első találkozó előtt álltok-e, vagy már többször találkoztatok?

Ha totálisan ismerkedési szakaszban vagytok kérd meg,hogy meséljen magáról. Ez több szempontból jó. Megtudod,hogy mennyire tud kommunikálni, milyen az értékrendje, mik a tervei az életre, és mi az ami fontos számára.

Ennyi idős korára vélhetőleg elvált, gyerekes, vagy voltak tartós kapcsolatai.

Erről biztos mesélni fog,hiszen ha gyereke van ez a legfontosabb. Van munkája, van otthona /van?/, kivel él együtt?

Ha az alapinformációkat elmondja már tovább tudod szőni a beszélgetést, rákérdezel azokra amikről szeretnél tudni, vagy amikről mesélt és kérdéseket vetett fel Benned.

Engem nem érdekelne mit szeret enni..a fentiek viszont igen.

2020. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Például, melyik aranyér kúpra esküszik...
2020. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!