Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit érdemes kérdezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes kérdezni egy idősebb férfitől?

Figyelt kérdés
Hogy ismerkedhetnék egy 42éves férfival ha tudom azt hogy én is tetszem neki? Mik azok a kérdések amiket érdemes fel tenni neki? Azért még se olyan mint egy tini kapcsolat, hogy meg kérdezem tőle mi a kedvenc színed, filmed, ételed, stb...

2020. aug. 24. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Mikor lesz nyugdíjas? 😂
2020. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Mit szeret olvasni, milyen filmeket szeret, mi a hobbija, szokott-e kirándulni, mi a kedvenc zenei stílusa, a kedvenc kajái, stb..
2020. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Miért akarsz idősebb emberrel ismerkedni mikor két értelmes mondat nem jut eszedbe, és itt kérdezed meg hogy mit beszélj az adott illetővel?:DD
2020. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerinted mikor fognak olyan autót létrehozni minta Kit?

A hohoho horgász tetszett jobban vagy a mézgagéza?

Szerinted honnan szedték a mentés ikont?

stb

2020. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Milyen közösségi oldalakat használ, hogy használja a netet, mióta? Szereti-e, mit gondol róla?

Személyesen kérdezd lehetőleg.:)

2020. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Még azt sem tudjuk te mennyi vagy? A kérdésed meg csak amolyan durr bele a semmibe? 42 éves férfi... Kb. lefordítva ennyit kérdeztél: mennyit fogyaszt a piros autó?


42 éves utcaseprő vagy 42 éves plasztikai sebész? Házas? Elvált? egyedülálló?


Nekem az a tragikus, amikor a köztől kérdezi meg valaki, hogyan emelje a szájához a kanalat... Erre mondom én azt, hogy az emberek 80% alkalmatlan az élet legtöbb területére. Én akkor csajoztam, amikor minden téren felkészültem rá, nem akkor, amikor még magammal sem voltam tisztában. Ha még beszélgetni sem tudsz vele, akkor mit vár el a közös jövőtől? A kérdésem próza volt. Komolyan mondom, én már egyáltalán nem csodálkozom el ezen a velejéig szerencsétlen világon.

2020. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Ne kérdezz semmit.

Helyette igyekezz sokat tartózkodni a látókörében, hadd lásson Téged többször. Előbb-utóbb észrevesz. Ha bejössz neki, úgyis kezdeményezni fog, hiszen nem mai gyerek. Ha ezek után sem jelentkezik nálad, de Te ráírsz, akkor bizonyára elfogad (megbeszél) egy találkát. Ismétlem: 1 találkát...

Ffi.

2020. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

7.-nél a pont!


Ha igazi FÉRFI, nem csak a kora 40+, akkor már a szagodból le fogja venni, hogy vadászol rá.


Férfiként mondom.

2020. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
fáj e a prosztatája, feláll-e még neki?
2020. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Ne vegyél föl bugyit, csak szó nélkül hajtsd föl előtte a szoknyád. Így nem fog meglepődni a bárgyú kérdéseiden.
2020. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!