Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Művész férfiakkal hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Művész férfiakkal hogy álltok?

Figyelt kérdés

Bejönnek? Járnátok is velük vagy inkább kerülendő?

Most művész alatt nem azokat értem, akik az égvilágon semmihez nem értenek és minden hülyeségükre ráfogják, hogy "hát, művészlélek vagyok", ami azt jelenti, hogy szeret zenét hallgatni, le tud fogni 3 akkordot gitáron és fekete fehérben fotózgat.

Inkább egy olyan embert, akinek normális, komoly munkája van, de közben egy elég hát... Fura ember. Világnézetében, látásmódjában, gondolkodásában nem átlagos, ami olykor azért negatív is,nem könnyű megérteni, továbbá valóban komoly tehetség egy művészeti ágban, bár nem abból él, de szüksége van az alkotásra.


2020. aug. 24. 10:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen típusú művészlélek, mert azért művész és művész között is van különbség. Van az a típus, akit távolról csodálok, meg a művészetét szeretem, meg akár vmilyen szinten tud is vonzani, de nem akarnék tőle semmit. Ebbe tartozik pl.:

- a nagyon álomvilágban élő, teljesen életképtelen típus, aki kb. egy csekket nem tud befizetni

- az, aki nem hajlandó beilleszkedni a mai világba, és mindenre, ami kommerszebb, fujjog... én speciel nem akarnék pl. visszamenni az ősemberi szintre, és magvakat fogyasztani olyan jelszóval, hogy az milyen romantikus, meg hogy a gépesítés az emberiség rákfenéje stb.-stb... nyilván elég sarkos példákat hoztam

- a szexuálisan-érzelmileg nagyon szabados típus - én nem hiszem azt, hogy csak akkor tudja magát kiélni az ember, ha perverz, vagy ha mindenkivel összefekszik, akivel találkozik, nem akarok hármasszexet, nyitott kapcsolatot stb.

- aki annyira szélsőségesen introvertált, hogy harapófogóval sem lehet belőle kihúzni semmit, és csak a művészetén keresztül képes megnyílni

- aki a hobbijának alárendel mindent... és ez nemcsak a művészekre vonatkozik, de rájuk is... az ugyanúgy lelombozó, ha egy nekem nagyon fontos eseményre azért nem hajlandó elkísérni, mert "be KELL fejeznie a festményt", mint ha azért nem jön el, mert akkor van a Forma-1

2020. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

- a nagyon álomvilágban élő, teljesen életképtelen típus, aki kb. egy csekket nem tud befizetni


ezt nem feltétlen kötném ide, van diplomás ismerősöm, aki egy utalást nem tud megcsinálni. Vagy volt barátnőm, aki egyedül ruhát sem mer venni magának.


- aki annyira szélsőségesen introvertált, hogy harapófogóval sem lehet belőle kihúzni semmit


ez meg nem introveltáltság, hanem kommunikációs képesség. Legtöbb ember szimpla beszélgetést (ismerkedést) nem tud tovább vinni, hanem te kérdezel, ő válaszol.

2020. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!