Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek barátaim, így találhatok barátnőt?

Figyelt kérdés

Élőben nem tudom hol tudnék így ismerkedni. Minden lány a barátnőivel megy mindenhova, gondolom egy fiútól is "elvárják" ezt.


Azt utcán nincs bátorságom leszólítani egy lányt, meg szerintem a legtöbb lány nem is szereti azt.


2020. aug. 23. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Társkeresőzzél
2020. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehol.
2020. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért várnák el?


"csajozni" amúgy sem érdemes csapatban menni több okból sem, gyáva dolog mert csak akkor vagy "nagy ember" "nagyszájú" amikor többen vagytok (mondjuk ez rám sosem vonatkozott, mindig egyedül csináltam)


Idióta hozzáállásod van, de amúgy a legtöbb kapcsolat baráti társaságban jön létre, persze nem olyan baráti társaság, hogy te meg a lány barátok vagytok, hanem a ti barátaitok egy társaság és megismeritek egymást, aztán külön váltok a csoporttól majd összejöttök, a barátok megmaradnak, de tudni fogják előbb utóbb és ha jó fejek akkor örülnek is neki.


A munkahelyen is lehet egyébként bár sokan írják majd (meg gondolják is), hogy házinyúlra nem lövünk, ez hülyeség, aki belevaló, vagány annak összejön és méghozzá könnyen.


Utcán tényleg f*szság mert pl:. azt se tudod éppen hova tart, lehet csak haza, de akkor pláne nem kíváncsi rád, lehet, hogy tényleg vár valakit, anyját, barátnőit, PALIJÁT, tehát ismeretlen a lány, nem kell nála próbálkozni, utcán ne.

2020. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen fogalmatlan ember felejtse el azt a szót is hogy barátnő!!!
2020. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!