Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal férfiak, járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak, járnátok egy rendezetlen, sárga fogsorú, pattanásos, heges bőrű, kis mellű, lapos fenekű 21 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Miért?

2020. aug. 23. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
én is ezt kérdem. Miért?
2020. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Egy év és kb az összes általad felskrolt problémáját meg tudná szüntetni komolyabb beavatkozások nélkül...


De nem, ő nem teszi, cserébe fogadja el mindenki az igénytelen fejét. Ooof

2020. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez két nemleges válasz eddig, köszi.
2020. aug. 23. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Igen:

- pattanásos,

- kis mellű,

- lapos fenekű

Nem:

- rendezetlen, sárga fogsorú,

- 21 éves

Talán:

- heges bőrű


35F

2020. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Milyen a személyisége? Tudtad, hogy egy kapcsolat nem fullad ki a kinézetben?
2020. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A férfiakat a nő külseje fogja meg, nem tudtad?
2020. aug. 23. 14:02
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Én járnék, mivel még sosem volt barátnőm. Nyilván ha alfa lennék szóba sem állnék egy ilyennel, de sajnos nem nagyon válogathatok. De azért reménykednék benne, hogy legalább jó fej.


26/F

2020. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Rendezetlen fogsorra és sárga fogakra csináltass fogszabalyzót és kérj rendelői fogfehérítést. Pattanásokkal menj el kozmetikushoz, hogy tisztítsa ki a bőröd és ügyelj a táplálkozasodra, valamint a napi bőrápolási rutinodra. Lapos fenékre kezdj el edzőterembe járni, bátran kérj segítséget személyi edzőtől. Kis melleket meg tudod operáltatni plasztikai sebésszel, ha valóban annyira kicsik és ennyire kihatással van az önbizalmadra. Hegekre is létezik hegkorrekció. Nő vagyok, ezeket abszolút segítő szándékkal írtam, hogy lásd, semmi sincs veszve.
2020. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Az ápolatlan fogak és lapos fenék kizáró ok, a többi nem.
2020. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem érdekel semmi.Se a haja,foga,kis mell,beszédhiba,pattanws,félláb!!

De hogy a segge lapos legyen???No neeem!!

Azt már nem tudom elfogadni,az mindennek az alja!!

2020. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!